Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Про нас

Про нас

Ви знаходитесь на сайті  Вінницької агенції журналістських розслідувань – першого у Вінниці медіа громад (community media).

 

Ми займаємось неприбутковою медійною діяльністю (заснованою у формі неприбуткової громадської  організації), спрямованою на розвиток громадянського суспільства через залучення представників громади до створення контенту та донорської підтримки нашого медіа.  Ми не залежимо від держави, політичних партій чи приватних компаній.  Якщо громаді дійсно потрібне медіа, яке представляє лише її інтереси, вона має нести відповідальність, в тому числі фінансову, за його існування.

Опис організації

Вінницька обласна громадська організація «Агенція журналістських розслідувань» офіційно зареєстрована 12 червня  2014 року. Ідея створення ґрунтувалася на необхідності об’єднати професіоналів журналістів, зацікавлених в проведені розслідуваннь і підвищенні рівня інформованості громадськості.

В 2017 році організація  була офіційно зареєстрованою як суб’єкт інформаційної діяльності та отримала статус інформаційної агенції.

Свідоцтво про реєстрацію інформаційного агентства КВ 595-457Р від 13.11.2017.

 Основна мета діяльності організації – захист інтересів громади, сприяння розвитку громадянського суспільства, основ демократії, свободи слова, протидії проявам корупції шляхом  проведення та публікації журналістських розслідувань,  оприлюднення суспільно важливої інформації, проведення освітніх заходів, адвокатуванням вирішення актуальних проблем громади.

Тетяна Мишковська


Профіль роботи:Юрист

Анатолій Щуренко


Профіль роботи: юрист

Антон Супрович


Профіль роботи: технічна підтримка