Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Проекти » Центр громадського контролю ДІЙ! (м. Вінниця) » Фасад будівлі Вінницької міської ради реставрують, але коли і як – невідомо

Наші публікації за проектом

Фасад будівлі Вінницької міської ради реставрують, але коли і як – невідомо

Виконком Вінницької міської ради надав відповідь на петицію щодо реставрації фасаду будівлі Вінницької міської ради. Втім, коли і яким чином реставруватимуть споруду, міська влада так і не визначилась.
Петицію щодо осучаснення будівлі, де ухвалюються найголовніші для міста питання, подав Олександр Яновський. Починаючи з 7 серпня його ініціатива набрала 372 голоси з 350 необхідних.

У своїй відповіді міська рада зазначила, що у 2017 році філія Державного підприємства «НДІпроектреконструкція» виконала технічне заключення щодо стану будівельних конструкцій об’єкта. Наразі виконавцем проектно-кошторисної документації реконструкції фасаду цієї адмінбудівлі визначено Вінницьку філію цього підприємства. Втім, остаточне рішення стосовно екстер’єру цієї будівлі на цей час не прийняте і буде узгоджуватися додатково.Осучаснення будівлі, зведеної на початку 1970-х років, вінничани прагнуть вже давно. Питання необхідності реконструкції як морально, так і технічно застарілої споруди, неодноразово обговорювалося і в міській раді, і за іі межами. Втім, жодну із запропонованих пропозицій так і не реалізували через високу вартість робіт. Серед невтілених ідей: оздоблення фасаду адмінбудівлі рослинами, установка сонячних батарей, теплових насосів, пристроїв, що виробляють енергію за допомогою вітру.
Аби дізнатись результати експертизи, яку провели спеціалісти державного підприємства «НДІпроектреконструкція», ВОГО «Агенція журналістських розслідувань» звернулась до Вінницької міської ради із запитом на отримання копії технічного заключення щодо стану будівельних конструкцій даного об’єкта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *