Онлайн-хаб розпочав роботу на початку грудня – Ресурсний центр був презентований учасникам Десятої всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів (IJC18).
На новому порталі систематично публікується інформація про інструменти для створення якісних розслідувань та професійного розвитку, наповнюється та структурується бібліотека корисних матеріалів.
Важливо: доступ до корисних матеріалів Ресурсного центру – лише для зареєстрованих учасників. Але є і відкрита частина порталу (лендінг), де публікуються новини, блоги та власні розслідування зареєстрованих учасників. У перспективі буде створена база незалежних журналістських розслідувань в усіх сферах життя.
Читачі можуть ознайомитися з цими матеріалами, журналісти – почерпнути досвід, відстежувати ситуацію та знаходити партнерів для проведення міжрегіональних розслідувань.
Власне Ресурсний центр – закрита частина порталу. Вона містить інформацію для підготовки якісного журналістського розслідування. Тут ви знайдете:
- корисні статті: огляди трендів, ключових подій, нових сервісів та інструментів, підбірки порад від експертів, конспекти лекцій та тренінгів;
- найактуальніші події (тренінги, лекції, конкурси), які допоможуть підвищити ваш професійний рівень;
- можливість публікувати оголошення та запрошувати учасників Ресурсного центру на заходи, які ви організовуєте. Також завдяки оголошенням отримаєте можливість запрошувати розслідувачів із інших регіонів до співпраці;
- базу експертів, які допоможуть знайти відповіді на ваші питання щодо розслідувань;
- юридичну та редакційну підтримку – у розділі «Helpdesk». Ми оперативно відреагуємо на прохання.
- бібліотеку, де зібрано книги, підручники та посібники, презентації.
Матеріали Ресурсного центру регулярно оновлюються.
Маєте запит на певні знання у сфері розслідувальної журналістики? Будемо раді вашим пропозиціям: пишіть Тані Колісник на електронну скриньку [email protected]
Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).