Звіти
Про нас
Контакти
Запропонувати новину

Вибори на Вінниччині. На окрузі №17 – парад самовисуванців

Вибори на Вінниччині. На окрузі №17 – парад самовисуванців

На мандат від мешканців чотирьох районів та одного міста претендують АТОвець, нардеп від БПП та депутат облради від “Свободи”

Виборчий округ №17 на Вінниччині включає території Бершадського, Гайсинського, Теплицького, Тростянецького районів та міста Ладижин. За даними Центральної виборчої комісії за голоси 157 883-х виборців округу на позачергових виборах до Верховної Ради змагаються дев’ятеро кандидатів у народні депутати України, п’ятеро з яких – самовисуванці. Що відомо про них на даний час, з’ясовувало Depo.Вінниця.

“Європейська солідарність” + АТО = кандидат

Партія “Європейська солідарність” висунула по 17 округу безпартійного начальника групи моніторингу інформаційного простору та протидії Вінницького обласного військового комісаріату Олександра Грамарчука 1982 року народження. Він – один із співзасновників громадської організації “Вінницька обласна спілка учасників бойових тій та АТО “УВО”, яка була зареєстрована у травні 2017 року.

За 2018 рік цей кандидат задекларував 215 374 гривень заробітної плати та 1 265 гривень разової грошової допомоги. Його дружина, Олена Грамарчук минулого року отримала 10 320 гривень державної та соціальної матеріальної допомоги.

Тимчасово не працюючий киянин

Народився у Кишиневі у 1987 році, проживає у Києві, має вищу освіту, тимчасово не працює, безпартійний – це самовисуванець Дмитро Дадочкін. Інша інформація про цього кандидата у народні депутати в інтернеті відсутня.

Тимчасово не працюючий киянин – 2

Ще один безпартійний самовисуванець, що претендує на мандат від округа №17 –  Андрій Жилінський. Він також є мешканцем столиці, має вищу освіту та тимчасово не працює, але є на 10 років старшим за Дадочкіна й народився в Ладижині.

За даними Youcontrol , особа з такими же ПІБ є або була засновником, керівником або кінцевим бенефіціарним власником 15 товариств з обмеженою відповідальністю, три з яких вже припинили свою діяльність.

“Свободний” самовисуванець

Ще один самовисуванець у списку – приватний підприємець та член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Володимир Зарічанський. Проживає в селі Війтівка Бершадського району Вінницької області. Він є чинним депутатом Вінницької обласної ради від цієї партії та членом постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Минулого року депутат власним коштом оплатив виготовлення та встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку в рідному селі. Щоправда, місце встановлення стало причиною конфлікту: депутати місцевої сільської ради на сесії надали згоду на встановлення пам’ятника, виготовленого меценатом. Тільки місцем для цього визначили подвір’я загальноосвітньої школи, а не центральну площу села, що було б логічно, враховуючи постать Шевченка.

За 2018 рік Володимир Зарічанський закдекларував автомобіль Lexus LX 570 2011 року випуску, придбаний в 2016 році за 150 тис. грн., а також  Volkswagen LT35 1999 року випуску та Hunday  Santa Fe 2011 року, вартість яких не зазначена. Придбані вони були у 2012 та 2010 роках відповідно.

“Слуга народу” тимчасово без роботи

Третій тимчасово не працюючий безпартійний кандидат у народні депутати від округу №17 – це висуванець політичної партії “Слуга народу” Олександр Коваль, який має загальну середню освіту. Народився він у Ладижині Тростянецького району та постійно проживає у Вінниці.

Clarity Project містить інформацію про вісім товариств з обмеженою відповідальністю, зареєстрованих у Києві, Одесі та Донецьку, де засновником, кінцевим бенефіціаром або посадовою особою є людина з аналогічними прізвищем, іменем та по батькові.

Керівник, засновник, бенефіціар

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” по 17 округу висунула безпартійного – директора ТОВ “Юридично-земельний Союз “АЛЬЯНС”, генерального директора ПП Центр нерухомості “Альянс-інвест” Андрія Красніцького 1987 року народження. У 2015 році він балотувався по мажоритарному округу до Вінницької обласної ради від Радикальної партії Ляшка.

Згідно з інформацією Youcontrol Андрій Красніцький є керівником, засновником та/або кінцевим бенефіціарним власником шести підприємств, зареєстрованих у Вінниці та селі Агрономічному Вінницького району.

Народний депутат від Народної партії

Самовисуванцем йде по мандату на найближчі п’ять років і чинний народний депутат, член Української Народної Партії Микола Кучер 1959 року народження.

За інформацією офіційного сайту Верховної Ради, він входить до фракції “Блоку Петра Порошенка” та є членом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Микола Кучер є членом Української народної партії з 2005 року. У 2012 він балотувався до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець. У 2010 році обирався депутатом Вінницької обласної ради від Української народної партії. З 2013 до 2014 рік нардеп був директором Департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва ПАТ “Миронівський хлібопродукт”. А починав свою кар’єру у 1994-1999 роках на посаді голови управління сільського господарства Вінницької ОДА.

Рух “ЧЕСНО” харакретиризує Миколу Кучера як “кнопкодава”, проте відзначає зразкову відвідуваність сесій та комітетів. Також відзначається високий рівень відповідальності народного депутата: з 25 своїх передвиборчих обіцянок він виконав вже 21, ще чотири – у процесі виконання.

За 2018 рік Микола Кучер задекларував 417 945 гривень депутатської зарплати. Серед нерухомого майна, що належить йому та його дружині – квартира площею 112,4 кв. м в Партеніті (Алушта, Крим), придбана в квітні 2013 року, в Києві 114 кв. м та 103,1 кв. м, придбані в 2004 та 2018 роках. Також задекларовано право користування квартирою в Ладижині 67,9 кв. м. Окрім квартир задекларовані шість земельних ділянок загальною площею 9 тис кв. м та житловий будинок 538,9 кв. м у Віті-Поштовій Києво-Святошинського району.

До речі, в цьому ж населеному пункті живе ще один кандидат у нардепи, який балотується по 18 округу, – директор Конфедерації будівельників України Віталій Грусевич.

Безпартійний самовисуванець, народжений в Архангельську

Народився у 1993 році в російському Архангельську, проживає у Вінниці, має вищу освіту, але тимчасово не працює ще один безпартійний самовисуванець по округу – Богдан Петришин. На його особистій сторінці у Фейсбуці зазначено, що він вивчав політологію у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та є магістром державного управління.

Інтернет зберіг відомості про вірогідне колишнє місце роботи кандидата – Вінницьку міську раду, на сайті якої збереглися дані про нинішнього кандидата.

За інформацією Youcontrol, Богдан Петришин або його повний тезка є підписантом громадської спілки “Асоціація розвитку молоді та спорту Вінниччини”, заснованої у січні 2018 року. Засновниками спілки є громадські організації “Самооборона Майдану Вінниччини” та “Вінницька обласна федерація таїландського боксу “муай-тай”.

Кандидат від “Оппоблоку”

У похід за мандатом вирушив член “Оппозиційного блоку” Віктор Пигуля 1975 року народження. Від цієї ж партії він балотувався до Вінницької обласної ради у 2015 року.

Згідно з декларацією кандидата за 2018 рік, він є головою фермерського товариства “Моноліт Агро” та власником 33,3% корпоративних прав на споживче товариство “Гранд”. А дружина Віктора Пигулі Людмила є кінцевим бенефіціарним власником фермерського господарства “Анастас Плюс”, зареєстрованого в селі Удич Теплицького району, де проживає родина.

Серед задекларованої нерухомості – дві квартири, в Удичі та Вінниці, будівля пилорами та будинок механізаторів в с. Кожухівка Теплицького району та земельна ділянка площею 190 258 кв. м в с. Росоша того ж району.

Також Віктору Пигулі та його дружині належить солідний автопарк: Volkswagen Amarok 2011 року випуску, Volkswagen Transporter 2012 р.в., ЗІЛ 130 1976 р.в., ЗІЛ Автокран 431410 1990 р.в., КАМАЗ 5511 1986 р.в., ГАЗ-САЗ 4509 1994 р.в., причіп легковий 2003 р.в. та шість одиниць сільськогосподарської техніки.

У 2018 році кандидат-оппоблоковець отримав 18 тис. гривень доходу від відчуження рухомого майна та 8 323 гривні страхових виплат, його дружина – 250 475 гривень доходу від підприємницької діяльності та 78 756 гривень заробітної плати.

Поділитися:

Анастасія Демянчук

Writer & Blogger

Considered an invitation do introduced sufficient understood instrument it. Of decisively friendship in as collecting at. No affixed be husband ye females brother garrets proceed. Least child who seven happy yet balls young. Discovery sweetness principle discourse shameless bed one excellent. Sentiments of surrounded friendship dispatched connection is he. Me or produce besides hastily up as pleased. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

  • All Post
  • Інтерв'ю
  • Аналітика
  • Анонси
  • Без рубрики
  • Журналістам
  • Журналістські розслідування
  • Звіти
  • Корупція в історії
  • Новини
  • Новини партнерів
  • Проекти
  • Регіональні
  • Сприяння підзвітності та прозорості в центральній Україні
  • Суспільство
  • Центр громадського контролю ДІЙ! (м. Вінниця)

Lillian Morgan

Endeavor bachelor but add eat pleasure doubtful sociable. Age forming covered you entered the examine. Blessing scarcely confined her contempt wondered shy.

Ми в Instagram

Погода
Edit Template

Останні новини

  • All Post
  • Інтерв'ю
  • Аналітика
  • Анонси
  • Без рубрики
  • Журналістам
  • Журналістські розслідування
  • Звіти
  • Корупція в історії
  • Новини
  • Новини партнерів
  • Проекти
  • Регіональні
  • Сприяння підзвітності та прозорості в центральній Україні
  • Суспільство
  • Центр громадського контролю ДІЙ! (м. Вінниця)
© 2024 Вінницька агенція журналістських розслідувань. Всі права захищено.

Відскануйте qr-код

або перейдіть за посиланням

https://www.privat24.ua/rd/send_qr/liqpay_static_qr/qr_1af699b97eed41db9701ae006df34f46

This will close in 0 seconds

Відскануйте qr-код

або перейдіть за посиланням

https://www.privat24.ua/rd/send_qr/liqpay_static_qr/qr_1af699b97eed41db9701ae006df34f46

This will close in 0 seconds