Клуб для ЛГБТ-спільноти Вінниці може сприйматись наче гурток для авіа моделювання, і як інформаційний хід під місцеві вибори… Хоча більшість опитаних – радикально проти його створення
Опитування журналісти Агенції провели у ФБ-спільноті «Дизайн міського середовища Вінниці» . Тут зібралась активна група вінничан, які обговорюють теми розвитку міста.
7 листопада у спільноті був розміщений пост з таким змістом:
Відповіді опубліковано за такими правилами:
- В алфавітному порядку
- Без фото
- Без мови ворожнечі
В
Віталій Дужак:
Якщо вони не порушуватимуть закон і не будуть чинити небезпеку для оточуючих, то хай собі тусять. Єдине що, мені було б не приємно – це виставлення це на показ і вихваляння своїх вподобань.
Вадим Козловський:
Нормально ставлюсь. Нічим не гірше, ніж клуб авіамоделювання. Але є проблема – обов’язково знайдуться ті, що прийдуть громити такий клуб. Можу навіть назвати можливе партійне членство таких осіб.
Владислав:
Та у нас вже є такі неофіційні заклади
В’ячеслав Приймаченко:
Як комерційний проект – це їх право, як комунальний – теж потрібно розглядати, тому що представники ЛГБТ-спільноти також платять податки. Осіб, які хочуть їм задавати фізичного насилля, нехай ними займається поліція. Клуб ЛГБТ-спільноти законів держави не порушує.
Вікторія Родинкова:
Треба щоб він був, і щоб про це не кричати на всіх кутках. Дати людям спокійно збиратись та спілкуватись.
Л
Любов Захарчук:
Та нехай собі збираються, що нам до них. Тільки щоб дітей не чіпали. Кожен живе як йому хочеться.
Леся Настасюк:
Мені особисто якось все рівно. Може їм треба теж своє місце, де вони зможуть знайти один одного.
Людмила Малишева:
Нехай собі збираються представники ЛГБТ- спільноти нікому не заважаючи: без афіш, без парадів та за свій рахунок.
М
Марія Корпанюк:
Нормально до цього ставлюсь
Михайло:
Для якої громади це питання має бути важливе? Сексуальна поведінка людини не стосується ніякої громади і є виключно справою пари партнерів
О
Олена Тихохід:
Офіційно? За кошти платників податків? Вінницький осередок або комунальний заклад? Якщо це комерційний проект без пропаганди, то нехай собі збираються.
Олександр:
Абсолютно нормально.
Олександр Петровський:
ЛГБТ-спільнота й так десь збирається.
С
Станіслав Оскольський:
Відкриття офіційно такого клубу достатньо цікавий інформаційний хід перед місцевими виборами. Це дозволить відволікти увагу та каналізувати агресію та незадоволенням життям. На мою думку варто дослідити історію кафе «Русский чай», яке в радянській та пострадянській час у Вінниці вважалось, майже, офіційним місцем спілкування ЛГБТ-спільноти ( хоча насправді то було просто чудове місце с смачнючими млинцями) і якщо ти там бував то можна було нарватись на вуличні бійки.
Це близько третини всіх коментарів. Інші містили мову ворожнечі та радикально негативне ставлення до людей гомосексуальної орієнтації, тому у публікації не використані.
Опитування проведене у рамках Програми партнерства з організацією GenderZ