Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Агентство, яке оновить рейтинги Вінниці, пов`язане з компаніями в окупованих Криму та Донбасі

Агентство, яке оновить рейтинги Вінниці, пов`язане з компаніями в окупованих Криму та Донбасі

Фото: http://vgolos.com.ua

Вінниця оновить свій кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості та отримає інвестиційний паспорт. І все це – за 65 000 гривень, повідомляє портал публічних закупівель Prozorro. Відповідний договір підписали 27 березня заступник міського голови Вінниці Владислав Скальський та директор ТОВ «Рейтингове агентство «ІВІ -Рейтинг» Олексій Амфітеатров.

За інформацією Clarity Project, це вже сьомий контракт, який уклало зазначене агентство з міськими радами обласних центрів, починаючи з 2016 року. Загальна ціна питання – 478 000 гривень.

За даними Youcontrol, «ІВІ -Рейтинг» був заснований у 2003 році, і основний вид його діяльності – «Консультування з питань комерційної діяльності й керування». Ще два – «Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки» та «Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у.».

Зареєстроване ТОВ у Києві. Його засновники – Олексій Амфітеатров та Дар`я Амеліна – внесли до статутного капіталу фірми по 500 000 гривень.

При цьому пані Амеліна значиться серед засновників ще шести приватних компаній. Дві з них – ТОВ «СНС-ЛТД» та ТОВ «СЕН» – мають донецьку реєстрацію та продовжують свою діяльність на окупованій території.

Також пані Амеліна фігурує в розслідуванні BIHUS.info як особа, що не внесла до декларації внески у п`ять компаній на суму понад 3 000 000 гривень.

Що стосується Олексія Амфітеатрова, то його ім`я згадується у матеріалі «України кримінальної» як одного з представників так званої «оціночної мафії».

За інформацією Youcontrol, крім ТОВ «Рейтингове агентство «ІВІ -Рейтинг» пан  Амфітеатров входить до числа засновників ще 14 компаній, сім з яких зареєстровані та продовжують працювати в окупованому Криму (одна знаходиться у стадії ліквідації). При цьому відомості про трьох із них – ТОВ «Новий Світ»ТОВ «Таврійські цінні папери» та ТОВ «Юридична фірма «Рада» – вже внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб Російської Федерації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *