Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Автомобілі ГУ Нацполіції Вінниччини ремонтуватиме фірма виробника ковбас

Автомобілі ГУ Нацполіції Вінниччини ремонтуватиме фірма виробника ковбас

Мільйон 85 тисяч гривень – у таку суму обійдуться ГУ Нацполіції у Вінницькій області послуги з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів.
Відкритий аукціон на право надавати їх відбувся 18 серпня. Переможцем серед трьох учасників стало ТОВ ОКСИМФЕСТ, яке знизило стартову вартість замовлення із 1672000 до 1085000 гривень, повідомляє Prozorro. За даними порталу, станом на 5 вересня угоду на надання послуг ще не уклали.
За інформацією Youcontrol, розмір статутного капіталу ТОВ ОКСИМФЕСТ – 10000 гривень, а основний вид діяльності – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів. Серед інших – вирощування зернових культур, овочів і баштанних культур, розведення великої рогатої худоби молочних порід, овець і кіз, свиней та свійської птиці.
Одним із засновників та кінцевих бенефіціарієв ТОВ ОКСИМФЕСТ є Сергій Геннадійович Ковінько. Він же – один із засновників та кінцевих бенефіціарієв відомого на Вінниччині виробника м`ясної продукції ТОВ «Ковінько-ковбаси». Іншим співзасновником цього підприємства є Гижко Юрій Петрович. Прізвище та по батькові даної особи співпадають із прізвищем та по батькові заступника голови Вінницької ОДА Гижка Андрія Петровича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *