Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе: на громадських слуханнях вінничанам запропонують детальний план території

Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе: на громадських слуханнях вінничанам запропонують детальний план території

У вівторок, 18 грудня, о 18 год. 30 хв відбудуться громадські слухання щодо містобудівної документації: «Детальний план території, обмеженої вулицями Барське шосе, Юзвинська, Гніванське шосе та першою лінією садибної забудови».

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.02.2018 року №1094 замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради з 16 до 17 години, к. 20.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-23-65.

Пропозиції та зауваження з даного питання можна надіслати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Для участі у громадських слуханнях потрібно мати при собі документ, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Громадські слухання відбудуться за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *