Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Більше двох мільйонів гривень вінничани мають заплатити за дрібні поточні ремонти

Більше двох мільйонів гривень вінничани мають заплатити за дрібні поточні ремонти

Зламані сидіння та турнікетну огорожу, розбите скло, облиті фарбою пам’ятники, побиту тротуарну плитку у рамках тендеру на інші види поточних ремонтних робіт, ймовірно,  буде відновлювати ТОВ “Підприємство “Агропродсоюз”.

Вчора,  15 березня, в системі публічних закупівель  ProZorro завершився аукціон  на черговий тендер на будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Інші види поточних ремонтних робіт). Вінничани заплатять за ці ремонти більше двох мільйонів гривень.

Як пояснила представниця департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради,  яка відмовилась представитись по телефону, ця послуга вбачає у собі дрібні ремонтні роботи по місту:

 – Виконавець має розраховувати, що у нього має бути мобільна бригада, яка буде виконувати дрібні роботи по місту. Десь випала якась плиточка – її потрібно закласти, пофарбувати або зремонтувати частину турнікетного огородження по місту, тощо. Бувають такі випадки, коли зламали сидіння на зупинці, побили скло, десь обіляли пам’ятник фарбою, чи ще чимось, все це входить в дрібні роботи.

У тендері взяли участь два учасника – ТОВ “Подільський будівельний інжиніринг” та ТОВ “Підприємство “Агропродсоюз”. На разі, переможця ще не визначено, у протоколі розкриття зазначено, що учасник ТОВ “Підприємство “Агропродсоюз” очікує рішення.

Центр громадського контролю «ДІЙ! Вінниця» проаналізував за відкритими джерелами інформацію про тендери «ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз»».

За інформацією системи ProZorro,  у підприємства майже 95 відсотків виграних тендерів  від замовника «Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради».

Лише початку 2017 року ця фірма уклала уже три контракти за державними закупівлями на загальну суму майже у 544 тисячі гривень. Два з них – з  департаментом комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

За інформацією системи YouControl  у минулому році державні закупівлі були єдиним джерелом прибутку підприємства. Така висока залежність від тендерів вказує на залежність від ходу їх проведення, політичної ситуації та інших потенційно корупційних складових.

Підприємство  уклало 24 контракти на загальну суму майже у 22 з половиною мільйони. Основний замовник робіт та послуг – департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Найбільші замовлення підприємства

Будівництво притулку для безпритульних тварин по вул. Гонти в м. Вінниці. Сума контракту склала майже шість мільйонів гривень.

За будівництво огорожі навколо Центрального парку культури і відпочинку імені Горького «Агропродсоюзу» мають заплатити майже чотири з половиною мільйони бюджетних гривень.

Капітальний ремонт тротуару по вул. Соборній департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради «роздробив» на чотири різних тендери, контракти за якими підписали з фірмою «Агропродсоюз». Ці контракти з однаковими  сумами по 81 тисячі 591 гривні були укладені за інформацією Прозоро, 16 грудня рівно в нуль годин.

Отримала минулого року фірма й мільйонний контракт на капітальний ремонт приміщень шашково-шахматного клубу на території ЦПКіВ ім.Горького в м.Вінниці

Один мільйон  300 тисяч гривень на капітальний ремонт тротуару по вул. Соборній (вул. Хлібна – вул. Театральна)

Один мільйон 374  тисячі гривень на капітальний ремонт тротуару площі біля входу в ЦПКіВ ім. Горького в м. Вінниці

Також фірма стала переможцем по тендерах на один мільйон  436 тисяч гривень на капітальний ремонт підпірної стінки по проїзду до просп. Юності (від просп. Юності до вул.Миколи Ващука (вул. Квятека) з паркувальними місцями) в м. Вінниці; один мільйон 449 тисяч гривень  Капітальний ремонт тротуару просп. Юності (від вул. Андрія Первозванного (вул. Стахурського) до вул. Пирогова) з вело доріжками та один мільйон  658 тисяч гривень за послуги щодо благоустрою територій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *