Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Будівництво торгівельно-офісного центру по вулиці Міліційній погодили сім вінничан

Будівництво торгівельно-офісного центру по вулиці Міліційній погодили сім вінничан

Можливість будівництва торгівельно-офісного центру по вулиці Міліційній, 35 погодили сім вінничан. Саме стільки мешканців міста взяли участь у громадських слуханнях щодо містобудівного розрахунку для будівництва нової багатоповерхової споруди у центрі Вінниці. Результати громадських слухань оприлюднила Вінницька міська рада.

Як повідомляла Агенція, замовником виготовлення документації на нове будівництво є ТОВ «Сомерсі Естейт». Вулиця Міліційна, 35 є юридичною адресою підприємства. Ділянка, на якій зведуть новий об’єкт, розташована поряд із транспортною артерією міста, вулицею Князів Коріатовичів.

Як зазначено на сайті міської ради, під час громадського обговорення, яке тривало з 4 липня по 2 серпня, до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради зверненнь із зауваженнями та пропозиціями не надходило.

Відповідно до містобудівного розрахунку, загальна площа ділянки, на якій планується будівництво торгівельно-офісного центру, становить майже півтори тисячі квадратних метрів. Будівля матиме п’ять поверхів з мансардою. На першому поверсі розташують торгівельну залу та офісні приміщення, на поверхах з 2-го по 6-тий — офіси.

Проектом передбачено комплекс заходів по благоустрою та озелененню території. На зазначеній ділянці мають влаштувати тротуари, пішохідні доріжки із бруківки, газони, висадити дерева і кущі, побудувати пандуси для маломобільних груп населення, встановити лави та урни.

Фото з сайту vmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *