Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У суді провайдер вимагає від вінницького ЗМІ 120 тисяч гривень «моральної шкоди»

У суді провайдер вимагає від вінницького ЗМІ 120 тисяч гривень «моральної шкоди»

Сьогодні відбулось перше судове слухання за позовом одного з провайдерів Вінницької області до “Медіа Центру “Власно”, начебто за наклеп та підрив репутації компанії, повідомляє Vlasno.info.. Слухали справу у Господарському суді Вінницької області. Позивач вимагає відшкодування в розмірі 120 тисяч гривень.

– Підприємство успішно функціонує та надає свої послуги в кількох районах Вінницької області, має непогану репутацію. Неодноразово допомагало АТОвцям і отримало за це різні грамоти. Нам було дивно бачити статтю про те, що ми транслюємо заборонені російські канали. Це нас неабияк збентежило,– розповідає адвокат позивача Віталій Корнійчук. Позивач стверджує, що публікація підриває їхню репутацію та не є правдивою, але чому вказана вартість відшкодування становить саме 120 тисяч гривень, не пояснив. Суддя зобов’язав позивача подати докази підриву репутації до наступного судового засідання.

– Уся інформація, яка була подана в публікації, взята з офіційних джерел: сайту СБУ, сайту Судової влади України тощо. Ми, як журналісти, нікого не судимо і брудом не обливаємо. Наша редакція лише висвітлила інформацію, яка і так є в загальному доступі. Ми, в свою чергу, розцінюємо цю прикру ситуацію, як спробу тиску на свободу слова,– розповідає керівник Медіа Центру “Власно” Ольга Маліновська.

Наступне засідання суду відбудеться 13 березня.

Фото: Ярослав Бабій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *