Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Cудячи з сьогоднішніх темпів, першу хвилю декларацій перевірять за сто років – Ситник

Cудячи з сьогоднішніх темпів, першу хвилю декларацій перевірять за сто років – Ситник

Повільність перевірки електронних звітів Національним агентством із запобігання корупції загрожує ефективності самого процесу декларування. Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час прес-конференції, передає «ДС» з посиланням на УНН

«У нас сотні тисяч декларацій, які підлягають перевірці – перевірено сто, – зазначив Артем Ситник.  – Прості підрахунки свідчать, що перша хвиля декларування буде перевірена за сто років».

Раніше про неефективність роботи НАЗК неодноразово заявляла українська громадськість, а у листопаді єврокомісар з питань європейської політики Йоханнес Хан заявив, що у ЄС незадоволені перебігом перевірки декларацій.

Крім того, керівник НАБУ під час прес-конференції заявив, що влада намагалася «вбити бюро», але робота НАБУ продемонструвала, що у країні «немає недоторканих».

За даними Артема Ситника, за два роки розслідувань вдалося запогібти крадіжкам на два мільярди гривень. Для викриття корупціонерів запити були надіслані до 57 країн світу. ТОП-5 країн, де залишили слід українські корупціонери  – Латвія, Кіпр, Австрія, Швейцарія, Великобританія.

 

За матеріалами «ДС» та «Української правди».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *