Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Департамент комунального господарства та благоустрою ВМР приховав, кому заплатить майже півмільйона гривень

Департамент комунального господарства та благоустрою ВМР приховав, кому заплатить майже півмільйона гривень

Інформація про укладений департаментом комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради договір на капітальний ремонт вулиці Марії Гавриш (вул. Белінського), 3-51 у м. Вінниці з`явилася на порталі Prozorro у четвер, 1 грудня. Вартість робіт становить 488 737.25 гривень, при цьому копія угоди на їх виконання на порталі відсутня. Більш того, на ньому відсутня й інформація про виконавця.
Підказку дає розділ «Документація», який містить посилання на перевірку оплати виконаних робіт через казначейські рахунки. Пройшовши на нього, можна побачити код ЄДРПОУ платника, тобто департаменту комунального господарства та благоустрою, а також отримувача коштів.
Ним, за даними Youcontrol, виявилося ТОВ «Шляхбуд». Як повідомляють Zакупівлі,
у період з 01.01.2008 по 28.11.2016 включно дане підприємство виконало робіт на загальну суму майже 150 млн грн. При цьому основними замовниками виступали департаменти комунального господарства та благоустрою та житлового господарства Вінницької міської ради.

tov-shlyahbud-zakupivli-najbilshi-zamovniki
За інформацією Youcontrol, зареєстроване ТОВ «Шляхбуд» 11.12.2003 року зі статутним капіталом у 150 000 гривень та має аж сімох засновників. Один з них – Анатолій Степанович Шеремета – значиться як керівник підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *