Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Депутат-співзасновник «Спілки ветеранів комсомолу Вінниччини» працює без помічників

Депутат-співзасновник «Спілки ветеранів комсомолу Вінниччини» працює без помічників

Наступного року услід за народними свої декларації мають оприлюднити і депутати місцевих рад. У зв`язку із цим Агенція журналістських розслідувань розпочинає цикл публікацій про майно, яке належить депутатам Вінницької міської ради, їхнім родичам та помічникам та інформацію про яке вже сьогодні можна знайти у відкритих джерелах, аби потім порівняти тим, що буде внесено до декларацій.
Порядок обрання «героїв» публікацій абсолютно довільний і не залежить ані від алфавітного порядку, ані від політичної приналежності депутата чи номера округу, від якого його обрали. Таким чином, перша публікація депутатського циклу була присвячена Володимиру Васільєву.
Сьогодні у центрі уваги – депутат Вінницької міської ради по округу №45 Олександр Парвадов, обраний від партії «Вінницька європейська стратегія». Враховуючи, що ця депутатська каденція для нього третя, його можна назвати старожилом міської ради.
За інформацією офіційного сайту ВМР, із січня 2015 року паралельно із депутатськими він виконує функції помічника народного депутата України Сергія Кудлаєнка – на громадських засадах.
До цього Олександр Парвадов із травня по серпень 2006 року був помічником-консультантом двох нардепів-комуністів – Віктора Петрова та Ігоря Алєксєєва, а з квітня по серпень 2009 року – народного депутата Катерини Лук`янової.
Напевно, такий багатий досвід помічницької діяльності сприяв тому, що сам Олександр Парвадов як депутат міськради працює без помічників. Принаймні на сайті ВМР інформація про них відсутня.
За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, Олександр Парвадов є одним із трьох співзасновників ГО «Спілка ветеранів комсомолу Вінниччини», зареєстрованої 6 грудня 2011 року із нульовим статутним капіталом.
Що стосується власності депутата, то, за даними Держреєстру речових прав на нерухоме майно, йому належить квартира загальною площею 55,7 кв.м на проспекті Космонавтів, в якій він і проживає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *