Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Депутат вінницької міської ради у тарифному мітингу побачив «руку Кремля»

Депутат вінницької міської ради у тарифному мітингу побачив «руку Кремля»

1

«Нам не потрібна влада, яка є ворогом народу!» – з такими плакатами вінничани прийшли сьогодні під стіни будівлі міської ради, де відбувалась чергова сесія.

Майже  півтисячі протестувальників, більшість з яких люди пенсійного віку, зібралося перед мерією, щоб висловити свої претензії до міської влади. Основними вимогами, які громадяни висували до посадовців – справедливі комунальні тарифи і прозорість їх формування.

2

 Громадський активіст Михайло Сіранчук зачитує вимоги перед мітингувальниками

 

Перед самим початком сесії мітингувальники направили  трьох своїх представників до сесійної зали, однак їх не пропустили через турнікети охоронці.

 3

Охоронці перешкоджають громадянам пройти  на сесію міської ради

У цей час депутати розпочали свою роботу. Згідно порядку денного було розглянуто усі 49 питань, та схвалено їх більшістю голосів. На мітинг, який відбувався під стінами мерії, депутати не звернули уваги, хіба що депутат Олександр Парвадов зауважив під час затвердження міської програми «Стоп грип у Вінниці 2016-2017 роки»:

 – Ну ось, дивіться: на минулому тижні на Європейській площі стояла палатка. «Тарифний супротив» так званий. Я підійшов до тієї палатки, почав їх запитувати: Хто ви? Що ви?. Кажуть : «Ми не живемо тут».  Звідки ви?  Не кажуть. Розкажіть мені про тарифи ? «Ми нічого не знаємо». Розкажіть про субсидії?  «Не знаємо». А чому ви тут стоїте?  «А ми роздаємо ось такі листівочки». Вручили мені цю листівочку – запрошення на 28 жовтня, акцію протесту біля стін міської ради. Поговорив я з ними, і таке склалось враження, що люди завезені сюди з інших міст. Вони абсолютно не володіють ніякою інформацією, і виконують чиюсь волю… Виникає питання, кому це вигідно? Хто являється організаторм всіх тих подій, що на даний час у нас в Вінниці, і в цілому по Україні? Я гадаю, відповідь дуже очевидна. Окрім інтересів Російської Федерації, країни-агресора до організації всіх таких заходів, навряд хтось причетний.

4

Після закінчення сесії протестувальники заблокували вихід з міської ради, щоб не випустити із зали депутатів. Однак, протягом години мітингарі почали потихеньку розходитись, а по обіді з майдану Незалежності зникла і палатка

5 Палатка мітингарів перед міською радою

Вінницька громадська активістка Ольга Гандурська, яка була однією з організаторів та активних учасниць мітингу, на своїй сторінці в соціальній мережі  Фейсбук близько 17 години, написала: «Громада міста Вінниця оголосила бесстроковий пікет (буде ночувати в міській раді) щодо свавілля міського голови, який особисто дав вказівку не допустити представників громади на сесію Вінницької міської ради щоб донести звернення щодо мораторія на підвищення тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги.»

7Мітингувальники оголосили про ночівлю у стінах міської ради. (Фото з сторінки у Фейсбук Ольги Гандурської)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *