Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Дерева у приватному секторі Вінниці зрізатиме лісозаготівельник із Нових Прилук

Дерева у приватному секторі Вінниці зрізатиме лісозаготівельник із Нових Прилук

Якщо знесенням дерев на прибудинкових територіях Вінниці опікується департамент житлового господарства, то приватний сектор – це парафія Асоціації органів самоорганізації населення міста. Згідно з умовами оголошеного нею тендеру, який було проведено шостого лютого, видаленню підлягають 147,6 кубометрів дерев із діаметром стовбура від 30 до понад 80 сантиметрів.

Очікувана вартість тендеру становила 197 538 гривень. Пропозиція першого учасника – ФОП Яловенко Олександр Олександрович – склала 147 029, другого – ФОП Лавренчук Дмитро Борисович – 190 824. Однак пропозиція ФОП Яловенко була відхилена на підставі відсутності необхідних документів. Тож переможцем було визнано пана Лавренчука, а вінницький бюджет зекономив 6 714 гривень.

Людина із ПІБ, що повністю співпадає із ПІБ переможця тендеру, фігурує у рішенні виконкому Вінницької міської ради №605 від 13.03.2014 серед переліку осіб, яких було нагороджено подяками ВМР та грошовими преміями у сумі 589 гривень «за активну участь у забезпеченні громадського порядку на території м. Вінниці та проявлені при цьому ініціативу та наполегливість».

А за інформацією Youcontrol Лавренчук Дмитро Борисович зарєеструвався підприємцем у жовтні 2014 року. Місцем реєстрації значиться с. Нові Прилуки Липовецького району Вінницької області. Основний вид діяльності за КВЕД – надання ландшафтних послуг. Серед інших – відтворення рослин, допоміжна діяльність у рослинництві, лісівництво, лісозаготівлі та надання допоміжних послуг у лісовому господарстві.

У 2017 році ФОП Лавренчук Дмитро Борисович переміг у трьох тендерах загальною вартістю майже 700 000 гривень. Два з них були оголошені КП «Вінницязеленбуд» і один – Асоціацією органів самоорганізації населення міста. Лоти тендерів – покіс трави, знесення дерев на кладовищі та знесення аварійних дерев. Зокрема, на замовлення Асоціації останніх було зрізано 116 кубометрів. У 2015 році даний підприємець виграв тендер на заготівлю 3000 кубометрів дерев, замовником якого виступило ДП «Іллінецьке лісове господарство».

Агенція надіслала Асоціації органів самоорганізації населення запит щодо переліку вулиць, на яких зрізатимуть дерева, кількості дерев, що підлягають знесенню, а також копій актів обстеження цих дерев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *