Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Держаудитслужба перевіряє чому на вінницький флагшток планують витратити ще понад три мільйони за переговорною процедурою

Держаудитслужба перевіряє чому на вінницький флагшток планують витратити ще понад три мільйони за переговорною процедурою

3 235 105 грн – сума, що призначена для додаткових робіт для нового будівництва споруди з влаштуванням флагштоку по вулиці Маяковського/Замкова, який був встановлений ще до 30-ї річниці Незалежності України.

За інформацією Prozorro, переговорну процедуру оприлюднив Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради 21 жовтня 2021 року.

Загалом подібних закупівель, починаючи з 24 березня 2021 року, вже було проведено 9. Їхня загальна сума складає близько 10 588 117 грн, що включає в себе й розроблення проектно-кошторисної документації.

Учасниками, з якими укладали договори найчастіше, виступили: Приватне підприємство «БМУ-5-Б», з яким було укладено 3 договори на загальну суму 360 450 грн та ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз»» – 2 договори на загальну суму 10 203 422 грн.

За інформацією аналітичної онлайн-системи YouControl, у 2021 році у обох компаній єдиним видом заробітку є державні закупівлі.

Дані: ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» (Джерело – Youcontrol)

Дані: «БМУ-5-Б»v (Джерело – Youcontrol)

Наразі Північним офісом Держаудитслужби здійснюється моніторинг щодо останньої процедури, підставою якого слугує інформація про наявність ознак порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

19 листопада оприлюднено запит замовнику на пояснення.

Зокрема:

1) Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість? Також надати посилання на сторінку власного вебсайту (або на офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.

 

2) Згідно з частиною 6 статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити таку інформацію, зокрема обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.

Відповідне пояснення має бути надано через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.

 

Фото: Анастасія Дем’янчук

Автор: Наталія Гуменна

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» . Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *