Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «ДІЙ!-Вінниця» подарував міськраді стенд з інформацією про всіх вінницьких депутатів

«ДІЙ!-Вінниця» подарував міськраді стенд з інформацією про всіх вінницьких депутатів

Вчора, 25 квітня, «ДІЙ!-Вінниця» передав до Вінницької міської ради подарунок – стенд з контактною інформацією, інформацією про виборчі  округи, місця та часи прийому, помічників та партії усіх депутатів міської  ради.

 – Поки що розмістимо стенд у депутатській кімнаті, щоб депутати його подивились, нагадали собі про свій час та місце прийому виборців. Може дехто забув, що вони взагалі мають проводитись, – пожартував керівник департаменту правової політики та якості Роман Бочевар, який був відповідальним за отримання подарунку. – А там  далі вирішать, де його краще розмістити.

Ідея створення такого стенду у мережі центрів «ДІЙ!» наприкінці минулого року. Справа в тому, що більшість міст у вільному доступі мають інформацію про депутатів лише на офіційних сайтах міських рад. Категорія людей, які не користуються інтернетом, не має можливості отримати її.  Переважно, це люди похилого віку, які хочуть «по-старинці» бачити інформацію на паперових носіях.  Мережа центрів «ДІЙ!» у рамках проекту за фінансової підтримки Євросоюзу виготовила п’ять стендів – для Вінниці, Маріуполя, Тернополя, Краматорська та Запоріжжя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *