Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Ділянку «під велопарковку» на Соборній відремонтує фігурант розслідування Агенції

Ділянку «під велопарковку» на Соборній відремонтує фігурант розслідування Агенції

Тендер на капітальний ремонт зеленої зони земельної ділянки біля будівлі Вінницької міської ради нарешті знайшов свого переможця. Ним, а також єдиним учасником допорогових закупівель з очікуваною вартістю понад мільйон гривень стало ТОВ «Агропродсоюз», діяльність якого розслідувала Агенції. Зважаючи на відсутність конкуренції, зазначена сума і стала остаточною ціною робіт, які, згідно із оприлюдненим на порталі державних закупівель Prozorro договором, мають бути виконані до першого жовтня.

Як повідомляла Агенція, попередній тендер, який виконком Вінницької міської ради оголосив на початку липня, не відбувся, оскільки бажаючих заробити бюджетний мільйон не знайшлося.

За інформацією Clarity Project, починаючи з травня 2016 року, ТОВ «Агропродсоюз» взяв участь у 44 державних тендерах. З них виграв 34, у тому числі 28, оголошених департаментом комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради. Їхня загальна вартість перевищує 28,5 мільйонів гривень.

Так, саме ТОВ «Агропродсоюз» є виконавцем робіт із будівництва вінницького притулку для тварин, а також паркану навколо Центрального парку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *