Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Два бомбосховища біля Будинку офіцерів перейшли у власність міста: що зміниться?

Два бомбосховища біля Будинку офіцерів перейшли у власність міста: що зміниться?

 

Після ракетного удару по Будинку офіцерів, 14 липня, вінницька влада звернула  увагу на бомбосховища на вулиці Замостянській, 34а, які знаходяться найближче до місця трагедії. Тепер є шанс, що уриття обладнають по всім відповідним стандартам.

У нашому журналістському розслідуванні ми розповідали про два  бомбосховища на вулиці Замостянській, 34а, які планувались рішенням сесії міської ради передати на баланс міста й ось 16 вересня на сайті Вінницької обласної прокуратури виходить новина, що прокуратура ініціювала розгляд питання про передачу у комунальну власність споруд цивільного захисту, серед яких є два укриття, на які Вінницька міська рада надала згоду на прийняття їх на баланс міста. Ми направили запит до Вінницької обласної прокуратури, щоб нам надали адреси цих бомбосховищ. З відмовіді дізнались, що мова йде саме про укриття на Замостянській, 34а. 

Вінницька міська рада підтвердила цю інформацію

Це дає надію, що в укриттях з’явиться водогін, проведуть повноцінну електрику, зроблять систему вентиляції приміщення тощо. За словами місцевих мешканців, роботи ще не починались.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *