Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Дві вінницькі ТОВки зі статутними капіталами в 1000 гривень розіграли два соляних тендера на понад 13 мільйонів гривень

Дві вінницькі ТОВки зі статутними капіталами в 1000 гривень розіграли два соляних тендера на понад 13 мільйонів гривень

Два тендери на постачання солі для посипки тротуарів виграло у серпні 2018 та січні 2019 року ТОВ «Мегаукрбуд». Замовником обох тендерів виступив департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, а їхня загальна вартість перевищила 13 000 000 гривень.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ТОВ «Мегаукрбуд» зареєстроване у Вінниці у 2016 році зі статутним капіталом у 1 000 гривень. Кількість КВЕДів – 83, зокрема, оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, неспецифічна оптова торгівля, надання в оренду вантажних автомобілів, ремонт меблів і домашнього начиння, діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками.

За даними Clarity Project, за час існування фірма взяла участь у чотирьох державних тендерах, з яких виграла у двох – тих самих, що із закупки солі.

В обох тендерах ТОВ «Мегаукрбуд» мало лише одного суперника: ТОВ «СПЕКТОР-ГРУП». Як і переможець соляних тендерів, ця фірма також зареєстрована (щоправда, у 2014 році) у Вінниці зі статутним капіталом у  1 000 гривень, але при цьому має цілих 156 КВЕДів. Серед них – будівництво житлових і нежитлових будівель, ремонт і технічне обслуговування повітряних і космічних літальних апаратів, розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи, діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. За інформацією Clarity Project, ТОВ «СПЕКТОР-ГРУП» брало участь в 11 тендерних закупівлях, з яких виграло у двох. Замовником одного з них, на 17 999 гривень, виступила управляюча компанія «Господар Люкс», вона ж – колишній ЖЕК-7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *