Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «ЕкоВін» скасував тендер із закупівлі сміттєвоза

«ЕкоВін» скасував тендер із закупівлі сміттєвоза

Тендер із закупівлі сміттєвоза, який оголосило комунальне підприємство «ЕкоВін» і який мав відбутися першого лютого, скасовано, повідомляє Prozorro. Відповідне рішення замовник ухвалив 21 січня. За збігом обставин, вранці цього ж дня Агентство оприлюднило інформацію про анонсовані закупівлі.

Згідно з текстом протоколу засідання тендерного комітету «ЕкоВіна», оприлюдненого на Prozorro, рішення про скасування закупівель з очікуваною вартістю 2 760 800 гривень грунтується на положеннях ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Згідно з нею, замовник може скасувати закупівлі у декількох випадках. Зокрема, у разі відсутності подальшої потреби у них, або при надходженні менше двох тендерних пропозицій, або у разі «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель» .

Як повідомляла Агенція раніше, виконком Вінницької міської ради скасував тендер на охорону адміністративних будівель ВМР, на участь у якому було подано лише одну заявку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *