Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Фірма колишнього віце-мера Вінниці реконструює тепломережу по С. Зулінського за майже 800 000 гривень

Фірма колишнього віце-мера Вінниці реконструює тепломережу по С. Зулінського за майже 800 000 гривень

КП «Вінницяміськтеплоенерго» уклало договір із виробничо-комерційним підприємством «Спецстрой» у формі товариства з обмеженою відповідальністю на виконання робіт з реконструкції системи теплозабезпечення мікрорайону від котельні по вул. Тарногродського (С. Зулінського), 9 у Вінниці. Вартість робіт – 798 563.93 гривень, повідомляє Prozorro. Згідно із договором, реконструкція тепломережі має завершитися 5 жовтня поточного року.

За інформацією Youcontrol, засновником «Спецстроя» та його керівником є людина, прізвище, ім`я та по батькові якої повністю співпадають із ПІБ Сергія Михайловича Вороніна, колишнього заступника міського голови Вінниці. У сферу його повноважень входило кураторство над житлово-комунальним господарством, будівництвом, містобудуванням та архітектурою, а також регулювання земельних відносин. Крім того, Сергій Воронін очолював ряд комісій міської ради. Як писало у листопаді 2005 року, напередодні виборів міського голови Вінниці, інтернет-видання «20 хвилин», на той час Сергій Воронін заперечував володіння будь-яким бізнесом.
Разом із тим, як свідчить Youcontrol, «Спецстрой» було зареєстровано 07.05.1996, а внесок Сергія Вороніна до статутного фонду підприємства становить 280 918,44 гривень.
За даними порталу Zaкупівлі, починаючи з 2008 року головними замовниками робіт «Спецстрою» були КП «Вінницяобводоканал», департаменти комунального господарства та капітального будівництва Вінницької міської ради, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА, а також КП «Теплопостачання міста Одеси». З ними «Спецстрой» уклав 18 угод на виконання робіт на загальну суму 84,4 мільйони гривень.

СПЕЦСТРОЙ главные клиенты

А за даними E-data, у період з 1 січня по 25 серпня 2016 року підприємство виконало на замовлення департаменту міського господарства Вінницької міської ради робіт на загальну суму 5171572,71 гривень.
При цьому на Prozorro відсутня будь-яка інформація щодо проведення відповідних тендерів. За даними порталу, із початку року «Спецстрой» був учасником лише чотирьох торгів, що вже завершились.
Одні з них – вже відома нам реконструкція тепломережі по Тарногродського (С. Зулінського), 9. Ще у двох замовником робіт виступав «Вінницяоблводоканал». Це роботи з реконструкції водогону Д = 600 мм по вул. Київській у Вінниці на суму 135 037,75 гривень та реконструкція «напірного каналізаційного колектору від КНС № 1 А до ОСК м.Вінниця (від ПК 29+ 20 до ПК 30+63)» вартістю 1 495 000 гривень. У першому випадку інформація про інших учасників закупівель та їхні пропозиції відсутня.

СПЕЦСТРОЙ-водоканал без инфы о прочих участниках тендера

У другому «Спецстрой» був єдиним учасником.

СПЕЦСТРОЙ-водоканал единственный участник тендера

Четвертий із згаданих аукціонів був на проведення реконструкції «системи теплопостачання Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІст.-ліцею з заміною теплових мереж на ультрасучасні енергозберігаючі труби з полімерних матеріалів». Очікувана вартість робіт становила 1499900 гривень.
Майже таку суму – 1499000 гривень – запропонувало ВКП «Спецстрой». Але у цих торгах було п`ятеро учасників. Тож перемогла найдешевша пропозиція у 1 028 000 гривень.

СПЕЦСТРОЙ найвища ціна яка практично співпадає із очікуваною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *