Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «Головний» вінницький ювелір збудував будинок на березі Південного Бугу

«Головний» вінницький ювелір збудував будинок на березі Південного Бугу

golovna

Приватна забудова на березі річок, ставків та інших водяних об’єктів завжди була елітним житлом. Подібні забудови зустрічаються усюди на теренах Вінниччини. Нещодавно почали забудовувати набережну Південного Бугу біля лісу недалеко від села Гранітне Немирівського району.

1-1

2

Місця тут дуже мальовничі, тому не дивно, що цю місцину облюбували вінницькі підприємці. Серед них є «головний» вінницький ювелір Валентин Мальований. На своїй земельній ділянці площею у 13,6 соток з цільовим призначенням 01.03 для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби, збудував велику дачу та загородив її великим забором. Розташована вона серед городів за 25 метрів до Південного Бугу

3

Законність такої забудови залежить від того, чи є проект землеустрою

для прибережних захисних зон чи ні.

Якщо такого проекту землеустрою нема, то зазвичай  влада виділяє землю де завгодно, а потім каже, що раз проекту захисної зони немає, то і порушень немає. Тоді в силу вступає стаття 88 Водного кодексу України, де прибрежна захисна зона подібних річок йде від 50 метрів. Згідно законодавства, таку земельну ділянку повинні забрати з приватного використання і забов’язати привести земельну ділянку і початковий її стан. Більш докладніше можете побачити у цій постанові Верховного Суду України, – каже юрист Сергій Корнійчук.

Валентин Мальований, за інформацією аналітичної системи YouControl  є одноосібним володарем приватного підприємства «Ювелірна фабрика «Мальва», яке займається виробництвом ювелірних і подібних виробів. На це підприємство зареєстрована будівля у 515 квадратних метра, в якому знаходиться ця сама ювелірна фабрика. Також Валентин є керівником об’єднаного підприємства ювелірної промисловості «Ювеліри Поділля». Зараз це підприємство знаходиться у стані припинення. На Валентина Мальованого зареєстрована земельна ділянка у 19 соток. Розташована ділянка біля його дачі у Гранітному.

У січні 2016 року Валентин купив собі автомобіль BMW X5 2015 року випуску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *