Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Головний юрист Вінниці придбав будинок у Києві майже за 3 мільйона гривень

Головний юрист Вінниці придбав будинок у Києві майже за 3 мільйона гривень

Департамент правової політики та якості у Вінницькій міській раді очолює одесит Роман Бочевар. Він вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України. Роман Бочевар людина непублічна, але займає він відповідальну посаду  у  місті, тому журналісти вирішили розглянути його декларацію, яку він подав на початку березня 2017 року.

Задекларував Роман Бочевар одну земельну ділянку площею 27 соток у селі Таїрове, яка знаходиться на південній околиці Одеси. Вартість ділянки на момент набуття – 838 795 гривень. Державний реєстр речових прав на нерухоме майна вказує, що окрім цієї ділянки, пан Роман має ще дві земельні ділянки у селі Таїрове. На всі ці три ділянки у 2007 році була взята іпотека у банку.

Дружина головного юриста Вінниці Діана Бочевар зареєструвала на себе 6 вересня 2016 року житловий будинок площею 134 квадратних метри. Розташований будинок на північній околиці Києва, вартість якого становить 2 905 947 гривень.

У Вінниці родина Романа Бочевара орендує квартиру у Любові Черняєвої, яка працює бухгалтером у дочірньому підприємстві «Теплокомуненерго Маяк». Ця квартира площею 58,2 квадратних метри знаходиться у Набережному Кварталі на вулиці Київській 29.

З рухомого майна Роман Бочевар та його дружина мають Hyundai Sonata 2010 року випуску та Hyundai і10 2010 року випуску. Ці автівки їм безкоштовно надає в оренду Ганна Котікова. Відповідно до бізнес-пошукової системи YouControl, вона я співвласницею підприємства ТОВ «Колібрі», яке знаходиться у Одессі. Особисто Роман Бочевар має ВАЗ 21140 2006 року випуску.

За 2016 рік заробітної плати від роботи директором департаменту правової політики та якості при Вінницькій міськраді він отримав 20 251 гривень. Також він працює у ТОВ «Облкомунбуд», де отримав за минулий рік 17 975 гривень заробітної плати. Це підприємство заснував, скоріше за все, його брат Михайло Бочевар. Основний вид діяльності підприємства – організація будівництва будівель. Статутний капітал підприємства складає 2 036 870 гривень.

Роман Бочевар на рахунках у банку має 147 048 та 12 242 гривень. Готівкою задекларував 7 000 доларів. Діана Бочевар має готівкою 65 000 гривень та 10 000 євро.

Фото з профіля у соцмережі та http://nk.vn.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *