Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Громадські слухання з обговорення проекту бюджету Вінницької міської ОТГ відтермінували

Громадські слухання з обговорення проекту бюджету Вінницької міської ОТГ відтермінували

Ще один день докинула вінничанам місцева влада на ознайомлення із двома найважливішими для громади документами – проектом бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та проектом Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, до того, як відбудуться громадські слухання з їх обговорення.

Нагадаємо, громадські слухання мали відбутися 30 листопада. Втім, проекти зазначених документів у відкритому доступі на сайті Вінницької міської ради планували розмістити лише 29 листопада, відвівши вінничанам лише один день на ознайомлення із ними.

Після обговорення питання у місцевих ЗМІ та соціальних мережах дату проведення громадських слухань перенесли з 30 листопада на 7 грудня, а термін ознайомлення із проектами обговорюваних документів у відкритому доступі на сайті Вінницької міської ради продовжили до двох днів.

За інформацією на сайті ВМР, проекти рішень міської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку

м. Вінниці на 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» та «Про бюджет Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Вінницької міської ради з 5 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *