Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Харчоблок школи №25 реконструює «Вінницький обласний молодіжний центр праці»

Харчоблок школи №25 реконструює «Вінницький обласний молодіжний центр праці»

П`ять компаній змагалися в тендерному аукціоні за право укласти угоду на реконструкцію харчоблоку школи №25. Організатором тендеру виступив департамент капітального будівництва Вінницької міської ради, а його очікувана вартість склала 3 510 000 гривень, повідомляє портал державних закупівель Prozorro.

У ході торгів ціну було зменшено до 2 559 500 гривень – саме стільки склала остаточна пропозиція комунального підприємства «Вінницький обласний молодіжний центр праці» (ВОМЦП), яке й було визнане переможцем. При цьому різниця між цією сумою та сумою, яку запропонувала фірма «Сфера» – Приватне багатпрофільне мале підприємство, яке у 2016 році отримало підряд на реконструкцію II черги проспекту Космонавтів, дорівнювала усього лише 500 гривням. Найбільша ж запропонована учасниками тендеру ціна склала 3 424 393,00 гривень.

За інформацією Youcontrol, КП «Вінницький обласний молодіжний центр праці» засноване Вінницькою обласною радою у 2007 році та має понад 30 КВЕДів, основний з яких – 78.10 «Діяльність агентств працевлаштування».

Керує підприємством Гордійчук Петро Петрович. Особа з такими ж ПІБ значиться як кінцевий бенефіціар, керівник та підписант приватного підприємства «Будівельно-монтажна компанія «Центр», заснована у тому ж 2007 році із основним КВЕДом «Будівництво житлових і нежитлових будівель». У 2001 році ця фірма виграла два тендери, які оголосила Південно-Західна електроенергетична система ДП “НЕК “Укренерго”, на загальну суму 306 986 гривень – це єдина згадка на Youcontrol щодо участі ПП «Будівельно-монтажна компанія «Центр» у тендерних закупівлях.

Не набагато більшим є досвід участі у держзакупівлях і КП ВОМЦП. До того, як виграти тендер на реконструкцію шкільного харчоблока, підприємство уклало лише одну угоду – на капітальний ремонт будівлі закладу культури “Міський палац мистецтв”.

Оскільки вартість тендеру, де КП ВМОЦП був єдиним учасником, була менше 200 000 гривень, він проводився за процедурою допорогових закупівель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *