Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Хто та навіщо опублікував замовний матеріал про головного фіскала області Осмоловського від імені вінницьких розслідувачів?

Хто та навіщо опублікував замовний матеріал про головного фіскала області Осмоловського від імені вінницьких розслідувачів?

Сьогодні, 9 вересня «зливний інформаційний бачок» The Vinnytsia під виглядом журналістського розслідування  опублікував замовний матеріал про начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Руслана Осмоловського.

Текст підписаний агенцією журналістських розслідувань та має дисклеймер у кінці про те, що він підготовлений у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки .

Офіційно заявляємо, що ні журналісти Інформагенства ВОГО «Агенція журналістських розслідувань», ні ЦГК «ДІЙ!-Вінниця», а тим більше, People in Need та Міністерство закордонних справ Чеської Республіки жодного стосунку до підготовки чи публікації даного тексту та ресурсу  The Vinnytsia не мають!

 

Обіцяємо провести розслідування з коментарями усіх згаданих у тексті осіб.

Ресурс The Vinnytsia був зареєстрований 1 серпня. Інформація про власників закрита налаштуваннями конфіденційності. З 18 серпня на ньому публікувались матеріали передруковані з сайту Вінницької агенції журналістських розслідувань .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *