Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістам » Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Вінниці та Могилеві-Подільському

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Вінниці та Могилеві-Подільському

Фото: podrobnosti.ua

27-29 березня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Вінницю та Могилів-Подільський з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

 

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 27 березня, 14:00 – 15:30 Де? м. Вінниця, Загальноосвітня школа №9, вул. Брацлавська, 98

Коли? 28 березня, 12:30 – 14:00 Де? м. Могилів-Подільський, Центр народної творчості, вул. Вірменська, 17/17

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів і школярів, яка допоможе молоді в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

 

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли?  27 березня,  16:30 – 19:30

Де? м. Вінниця, Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Театральна, 20

Під час семінару учасники обговорять з експертами переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про консультативну підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема у пошуку партнерів у країнах Європи; можливості європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), а також про переваги Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном. У рамках заходу буде проведено тренінг по EEN з пошуку партнерів та інвесторів в Європі.

Головними експертами семінару виступлять: Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine, молодший науковий співробітник Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Андрій Ремізов, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва Управління підприємництва, Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Віолета Комаркова, менеджер з комунікацій Центру підтримки бізнесу у м. Вінниця (на базі Вінницького клубу ділових людей)

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/160369268003526/

 

Що?   Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх та культурних можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли?    28 березня, 15:30 – 17:00

Де?  м. Могилів-Подільський,  Могилів-Подільська міська рада, площа Шевченка, 6/16

Для кого? Представники неурядових організацій та бізнесу, молодь, активісти, зацікавлені містяни

Під час заходу буде представлено програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також обговорено можливості співпраці. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, Culture Bridges, COSME, EU4Business та ін.

 

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  29 березня, 10:30 – 12:00  Де?  м. Вінниця, готель “Оптима Вінниця», вул. Київська, 50-А, конференц-зала  

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зроблено огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх та культурних проектів. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, Culture Bridges, COSME, EU4Business та низка інших. Також буде представлено можливості інформаційної підтримки та ресурсної спроможності Інформаційного центру ЄС у м. Вінниця (на базі Вінницького національного технічного університету). Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1995069777174127/

 

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли?  29 березня, 12:30 – 16:30  Де?  м. Вінниця, готель “Оптима Вінниця», вул. Київська, 50-А, конференц-зала 

Для кого? Представники громадських організацій

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які тільки починають або хочуть підвищити успішність подання грантових заявок на конкурси ЄС, а також покращити рівень комунікації з донором. Серед винесених на розгляд тем: термінологія грантових заявок і тендерів, хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними, види грантової допомоги, як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/129916911177872/

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (тематичних зустрічей, семінарів, тренінгів, інтерактивних ігор). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, osavenko@internews.ua, Ольги Міщенко, тел. +38(096) 6817607, omishchenko@internews.ua або до Ірини Широкової, +38(097)1772416, ishyrokova@internews.ua

Фото: politeka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *