Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Інформація фіндепартаменту про усі кредити міста зацікавила лише трьох вінницьких депутатів

Інформація фіндепартаменту про усі кредити міста зацікавила лише трьох вінницьких депутатів

На яких умовах Вінниця  бере кредити, скільки їх у міста, та власне, яку суму Вінниця боргує перед банками та міжнародними фондами? На ці питання відповідала директорка Департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталя Луценко, у п’ятницю, 29 листопада.

Вона підготувала презентацію за дорученням міського голови, даного на позаминулій сесії, яка відбулась 1 листопада на прохання депутатки вінницької міськради Ганни Давиденко. Самої Давиденко на сесії не було, каже, була в закордонному відрядженні.

Директорка департаменту фінансів запрошувала усіх депутатів та бажаючих послухати доповідь одразу після сесійних засідань, які відбулись 29 листопада. Послухати усю інформацію про кредити міста, на що їх брали та суми, які за них потрібно повертати прийшло лише два депутата з 41 присутнього на сесіях – Володимир Базелюк та Олександр Семененко.

Майже годинну, змістовну доповіді Наталії Луценко прийшло послухати ще декілька журналістів…

Депутати Володимир Базелюк і Олександр Семененко

— За останні роки бюджет розвитку громади зріс більше, ніж у п’ять разів. Але цих грошей все одно не вистачає на реалізацію всіх проектів. Кредит обов’язково погоджує Міністерство фінансів України. Кошти надаються по факту на безпосереднє виконання робіт. Тобто, вже після усіх тендерних процедур, передається частина коштів з основної суми, яку взяли у позику. Використати ці гроші на щось інше крім того, на що надається кредит – неможливо, – розповідає директорка Департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталя Луценко.

Якщо вас більше зацікавила інформація  ніж міських обранців про кредити Вінниці, – дивітьсяі у відео повну версію доповіді.

Фото та відео: Анастасія Демянчук

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *