Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Керівництво фірми, залученої до реставрації «Савою», привласнило бюджетні кошти на реставрації Хотинської фортеці

Керівництво фірми, залученої до реставрації «Савою», привласнило бюджетні кошти на реставрації Хотинської фортеці

coder-in-ua.blogspot.com

Роботи з реконструкції будівлі готелю «Савой» у Вінниці, де має розміститися апеляційний адміністративний суд, дійшли до чергового етапу. 29 листопада на порталі держзакупівель Prozorro  з`явилася інформація про укладення договору про встановлення охоронної сигналізації. Його суд уклав із малим колективним підприємством (МКП) “Рембудгазмонтаж”. Вартість робіт дорівнює оціночній і становить у 242 066,64 гривень.
За інформацією Youcontrol, МКП “Рембудгазмонтаж” зареєстроване у 1998 році у місті Хотин Чернівецької області. Основний вид його діяльності за КВЕД – 41.2 «Будівництво житлових і нежитлових будівель». Інші два – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів та монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. У жодному з них прямо не прописано право на монтаж охоронної сигналізації. Натомість КВЕД 43.21 «Спеціалізовані електромонтажні роботи» або 43.2 «Електромонтажні, водопровідні та інші будівельно-монтажні роботи», які передбачають таку діяльність, у переліку відсутні.
Засновник, керівник та підписант МКП “Рембудгазмонтаж” – Скрипник Марія Арсеніївна. Вона ж, за даними Youcontrol, – засновник, керівник та підписант ще однієї фірми – колективного підприємства «Галкос», яке спеціалізується на роздрібній торгівлі.
З початку 2017 року МКП “Рембудгазмонтаж” виграв тендерів на 3 182 809 гривень. У 2016 році ця сума склала 7 118 960 національних одиниць. З них левова частка припадає на «додаткові ремонтно-реставраційні роботи на пам’ятці архітектури; ремонтно-реставраційні роботи на пам’ятці архітектури», якою є будівля готелю «Савой»: вартість укладеної з Вінницьким апеляційним адміністративним судом угоди, становить 6 469 246 гривень.
Як зазначено в протоколі переговорів щодо проведення переговорної процедури, які відбулися 30.11.2016 року пані Скрипник надала тендерному комітету документи, які підтверджують відповідність підприємства кваліфікаційним вимогам.
А за півроку після засідання, 26.06.2017, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості щодо скоєння злочинів, передбачених ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та ч. 2 ст. 366 ККУ «Службове підроблення». Як йдеться в ухвалі Хотинського районного суду від 17.07.2017, за результатами перевірки відносно посадових осіб МКП “Рембудгазмонтаж” та Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» було встановлено факт незаконного присвоєння ними 500 000 гривень бюджетних коштів.


А в ухвалі того ж суду від 22.04.15 йдеться про скоєння керівником МКП “Рембудгазмонтаж” адміністративного правопорушення: завищення податкового кредиту з податку на додану вартість на суму 10 068 гривень.
Загалом на порталі Youcontrol міститься інформація щодо 21 судового документа відносно МКП “Рембудгазмонтаж”, у тому числі ухвали у кримінальних впровадженнях.

Один відгук про “Керівництво фірми, залученої до реставрації «Савою», привласнило бюджетні кошти на реставрації Хотинської фортеці

  1. ІвоБобул

    Стаття написана поганенько. Вінницький апеляційний адміністративний суд не є обласним, оскільки його юрисдикція поширюється на 3 області: Вінницька, Хмельницька та Чернівецька. Не думаю, що пані Скрипник щось там кудись подавала і тим більше, що це зазначено в протоколі переговорів. Шкода, але автор “в гонитві” за гарним викладенням тексту втратив саму суть та юридичну відповідність. Та й взагалі, навіщо так далеко шукати зраду 😉 пошукайте в реєстрі скільки відкрито кримінальних проваджень по самому Савою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *