Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Київський міст «горітиме» ясним вогнем

Київський міст «горітиме» ясним вогнем

У новорічну ніч у Вінниці сяятимуть не лише святкова ілюмінація та ялинка у Центральному парку, а й, зокрема, нижня частина Київського мосту. Про це потурбувався департамент капітального будівництва Вінницької міської ради, розмістивши шостого листопада на порталі державних закупівель Prozorro оголошення про відкриті тендерні торги «Нове будівництво системи підсвітлення нижньої частини мостової споруди через р. Південний Буг по вул. В’ячеслава Чорновола в м. Вінниця».

Очікувана вартість робіт, які мають завершитися до 31 грудня поточного року, становить майже 1 900 000 гривень. Втім, за результатами запланованого на 26 листопада аукціону ця сума може зменшитися.

Як повідомляла Агенція раніше, вартість робіт із реконструкції Київського мосту збільшувалась декілька разів, а фірма, яка проводить ці роботи, пов`язана із дружиною відомого вінницького бізнесмена Володимира Продівуса.

Також Агенція повідомляла про оголошення тендеру на закупівлю новорічних гірлянд, який оголосило комунальне підприємство «Міськсвітло».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *