Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «Комбінат комунальних підприємств» знову оголосив тендер із закупівлі земснаряду

«Комбінат комунальних підприємств» знову оголосив тендер із закупівлі земснаряду

«Спроба №5». Це не назва колись відомого хіта колись популярної групи, а умовна назва тендеру із закупівлі земснаряду, який оголосило вінницьке комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» 5 липня. За інформацією Prozorro, очікувана вартість земснаряду НСС 800/40-ГР-Ф або його еквіваленту становить 6 332 150 гривень. Торги заплановані на 10 вересня, а мінімальний крок пониження ціни становить 1% від зазначеної суми, 63 322 гривні.

Цей тендер стане вже п`ятою з початку року спробою підприємства закупити обладнання. Перший, оголошений 10 січня, не відбувся, оскільки пропозиції усіх його учасників – ПП “ВВВ – Спецтехніка”, ФОП “Тріщов Сергій Вікторович” та ТОВ “КП Комунекоресурси” – були відхилені.

Наступні торги, оголошені 27 лютого, відбулися 16 квітня. У них ізнову взяли участь ФОП “Тріщов Сергій Вікторович”  та ПП “ВВВ – Спецтехніка”, яке запропонувало найнижчу ціну. Але вже наступного дня тендер було скасовано через «неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».

Аналогічна доля спіткала і третій тендер, оголошений 22 квітня. Заявку на учать у ньому знову подала ПП “ВВВ – Спецтехніка” та ФОП “Шайгородський Сергій Олександрович”, чию пропозицію було відхилено. А оскільки його потенційний суперник залишився на самоті, торги довелося скасувати.

Учетверте «Комбінат комунальних підприємств» оголосив тендер із закупівлі земснаряду 30 травня. Але й ці торги не відбулися, оскільки на участь у них було подано менше двох заявок. Від кого саме вони надійшли, невідомо.

Що ж стосується найактивнішого учасника тендерів,  ПП “ВВВ – Спецтехніка”, то за даними Youcontrol воно було зареєстроване у Херсоні у 2006 році.

У 2017 році підприємство перемогло в оголошеному Комбінатом тендері з придбання земснаряду із очікуваною вартістю 3 200 000 гривень. Його єдиним суперником був тоді вже знайомий нам ФОП “Тріщов Сергій Вікторович”.

У жовтні 2018 року він також склав конкуренцію ПП “ВВВ – Спецтехніка” у тендері із закупівлі земснаряду з очікуваною вартістю 6 000 000 гривень, який оголосив Вінницький обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву, і також програв його, запропонувавши на 10 000 гривень більше за харківську фірму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *