Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Кошти від "Невидимого сонця" допоможуть стати на ноги вінничанці

Кошти від “Невидимого сонця” допоможуть стати на ноги вінничанці

До центру громадського контролю “Дій-Вінниця” звернулась вінницька журналістка Мирослава Слободянюк з проханням допомогти поширити інформацію. Дівчина нещодавно випустила зірку поезії “Невидиме сонце”, кошти від продажу якої планує віддати на лікування Анжеліці Фалейтор хворій на ДЦП, в якої з’явився шанс ходити.

Вперше у Вінниці журналістка Мирослава Слободянюк презентує свою авторську мистецьку збірку поезій написану українською та арабською мовами «Невидиме Сонце». Багато романтичної музики, танців та віршів, обіцяє авторка для тих, хто у неділю, 12 листопада відвідає презентацію.

– З 15 років почала писати вірші, напевно переживання через перше кохання далися в знаки й виливалися у римовані строфи. Через те, що багато писала віршів та прозових творів і вирішила вступати на журналістику. Там розкрилась в першу чергу як поет. У коледжі гарні викладачі, багато з яких видають свої власні збірки. Там я вступила в кілька поетичних гуртків, де мене навчили вірно римувати. Часто їздила на різноманітні літературні та мистецькі конкурси та виступала на заходах у коледжі, – розповідає Мирослава Слободянюк. – Останніх пару років майже не пишу, щоб вірші не залишились просто видрукуваними на папері в домашній папці, вирішила видати збірку.

Книга унікальна тим, що вірші та проза написані не лише українською, ай перекладені арабською. Подібних поетичних збірок у Вінницькій області ще не видавалось.

– Коли я вирішила видавати збірку, вже точно знала, що вона має бути не типовою, такою, що врізається в пам’ять. Мені дуже подобається мусульманська культура, маю багато друзів у мечеті й з ними ми вирішили перекласти мої вірші арабською. Імам мечеті Муса Салім робив це особисто, радився ледь не з кожною стрічкою й вклав у переклад всю душу, – каже Мирослава.

Презентація буде не типовою, оскільки вірші читатимуться кількома мовами та декламуватимуться мовою жестів.

– Окрім поезій на презентації глядачі зможуть послухати вінницьких бардів, подивитися відео кліп знятий на один з моїх улюблених віршів та насолодитися східними романтичними танцями, – говорить автор. – А на завершення всі охочі зможуть скуштувати смачних кексів та тортика зі смачними кавовими напоями і чаєм від кав’ярні «Чорна кішка-білий кіт».

Вхід вільний, а книжки всі охочі зможуть придбати по 100 гривень. Всі кошти від продажу книги допоможуть стати на ноги Анжеліці Фалейтор хворій на ДЦП, в якої з’явився шанс ходити

. – Анжелічка з дитинства хворіє ДПЦ й не зважаючи на всі намагання поставити її на ноги з кожним роком їй стає все гірше й гірше. Якщо в дитинстві вона могла ходити тримаючись за руку, то сьогодні ледве пересувається за допомогою ходуль й все частіше їздить візком. Нещодавно лікарі у Харкові дали їй шанс стати на ноги, лише для цього необхідно провести ряд дороговартісних операцій. Щоб розпочати лікування потрібно 10 тисяч доларів, яких у родини дівчинки немає. Мати Анжеліки виховує її сама, батько загинув кілька років тому. Вся надія в родини на небайдужих людей, – говорить Мирослава.

Презентація відбудеться в неділю, 12 листопада о 16:00 за адресою вулиця Пирогова 112а, клубний офіс «CABINET» (Зупинка Зодчих, аптека «Конекс» 2 поверх). 

Долучайтесь!

Фото: vlasno.infofacebook

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *