Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Ліхтарі з музикою «The Beatles» у Вінниці полагодив Студент

Ліхтарі з музикою «The Beatles» у Вінниці полагодив Студент

ЦГК «ДІЙ!-Вінниця» звернувся із запитом щодо доступу до публічної інформації  до Вінницької міської ради, щоб дізнатись, у скільки коштів обійшовся бюджету місту  ремонт елементів  музичної установки на площі Ліверпуль. Виявилося, що ремонт системи аналітично-інформаційного забезпечення на площі Ліверпуль виконало ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» за 28 з половиною тисяч гривень.

Нагадаємо, що на початку листопада внаслідок  технічних несправностей з ліктарів-кобр, встановлених на площі,  перестали грати пісні групи «The Beatles» . За інформацією, яку ми отримали у відповідь на інформаційний запит, роботи по ремонту мали бути виконані до кінця листопада. Але по факту, сталося це набагато швидше – станом на 23 листопада  усе працює.

У відповіді на  запит ми отримали копію акту виконаних робіт. На акті вказано, що замовником послуги є Департамент комунального господарства та благоустрою, генпідрядником ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» за договором 83 від 4 березня 2019 року та додатковою угодою №1 від 21.01.20 .  Підстава – договірна ціна.

Надана нам копія не містить дати підписання акту. Від замовника стоїть печатка технічного нагляду унітарного комунального підприємства «ЕкоВін», від виконавця – ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз».

Нагадаємо, ми писали, що  ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» маючи скромний статутний капітал у 29 тисяч гривень  та кримінальні справи «за плечима» веде успішну тендерну діяльність та отримує мільйонні прибутки за рахунок платників податків. Зокрема ця фірма будувала притулок для тварин та паркан навколо Центрального парку. За інформацією аналітичної системи YouControl ТОВ «Підприємство «Агропродсоюз» виграло державних тендерів на загальну суму близько 147 мільйонів гривень. Лише у 2020 році – більше 30 мільйонів.

На місцевих виборах 2020 року керівник підприємства Юрій Студент став депутатом Вінницької районної ради від «Української стратегії Гройсмана».

 

Головне фото vn.20minut.ua

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *