Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Лікувально-діагностичний центр зекономив на закупівлі комп`ютерного обладнання 6 600 бюджетних гривень

Лікувально-діагностичний центр зекономив на закупівлі комп`ютерного обладнання 6 600 бюджетних гривень

Фото: http://www.myvin.com.ua

Півтисячі гривень. Така різниця між остаточними тендерними пропозиціями двох учасників аукціону на постачання комп`ютерного обладнання для комунального підприємства «Міський лікувально-діагностичний центр». Договір на постачання товару між Центром та переможцем було оприлюднено на порталі публічних закупівель Prozorro 16 квітня.

За інформацією джерела, очікувана вартість аукціону становила 600 500 гривень. У ході торгів перший учасник – ТОВ «Радіоміст» – зменшив її до 594 400 гривень, а фізична особа – підприємець Подпльотов Тимур Анатолійович – до 593 900 і таким чином став переможцем тендеру, зекономивши бюджету 6 600 гривень.

За даними Youcontrol, пан Подпльотов зареєструвався приватним підприємцем у 2010 році. Основний вид його діяльності за КВЕД – діяльність фітнес-центрів. Серед решти 22 – надання послуг перукарнями та салонами краси, діяльність із забезпечення фізичного комфорту та оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням.

У 2017 році ФОП Подпльотов уклав тендерних угод на суму 270 388 гривень, у 2016 – на 92 410.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *