Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Лісовий пляж, розширення ОТГ та продовження маршруту: вінничанин «закидав» мерію петиціями

Лісовий пляж, розширення ОТГ та продовження маршруту: вінничанин «закидав» мерію петиціями

Вінничанин Роман Куземський зареєстрував сьогодні на сайті Вінницької міської ради три петиції. Всі вони стосуються покращення інфраструктури та благоустрою нашого міста.

Так, у першій петиції вінничанин пропонує продовжити протяжність маршруту ЗБ, що курсує від вулиці Лугової (мікрорайон Тяжилів) до площі Северина Наливайка (Старе місто) до Педучилища або ж до Будинку відпочинку. Аргументував свою ініціативу автор петиції тим, що багато мешканців міста, зокрема, і тих, що їдуть до третьої міської лікарні, потребують такого сполучення. Наразі петицію підписали 8 осіб з 350 необхідних.

У другій петиції Роман Куземський пропонує зробити лісовий куточок Старого міста та мікрорайону Сабарів зоною сімейного відпочинку з пляжем, стадіоном для волейболу, дитячим майданчиком, баками для сміття.

«Давайте подбаємо разом про берег Бугу на Старому місті, від вулиці Квітучої до Сабарівської ГЕС створенням умов відпочинку…» – звернувся він до вінничан.

Наразі петицію підписали 14 осіб.

Нагадаємо, створити зону відпочинку вінничанин пропонував міській владі і на території збанкрутілого санаторію на Старому місті.

Третьою петицією активний вінничанин закликає розширити межі міста Вінниці, приєднавши до нього населені пункти Зарванці, Якушинці, Стрижавку, Медмістечко, Березино, Агрономічне, Лука Мелешківська, Хутори, Шкуринці.

На думку автора петиції, якщо ці населені пункти перебуватимуть у статусі міста, це позитивно вплине на розвиток їх інфраструктури, зокрема, транспортне сполучення.

Це питання Куземський пропонує підняти під час виборів місцевого самоврядування. Петицію наразі підписали 5 осіб з 350 необхідних.

Свою петицію зареєстрував сьогодні на сайті міської ради і вінничанин Іван Супряга. Він запропонував побудувати біля Залізничного вокзалу підземний паркінг.

“Привокзальна площа перевантажена автомобільним транспортом. Систематично не вистачає паркувальних місць, виникають пробки, що призводить до систематичного зриву розкладів руху рейсового громадського транспорту. Зовнішній вигляд Привокзальної площі теж залишає бажати кращого.», – зауважив він.

Ініціативу Івана Супряги на даний час підтримали 22 особи.

Фото: mc-kalkin.livejournal.com

Один відгук про “Лісовий пляж, розширення ОТГ та продовження маршруту: вінничанин «закидав» мерію петиціями

  1. Люба

    Цікаво чий бізнес лобіює автор цих петицій
    , Це явна підготовка грунту для майбутніх робіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *