Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Майже 20% у Вінницькій облраді можна відкликати

Майже 20% у Вінницькій облраді можна відкликати

100% засідань прогуляв голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Три депутатські комісії залишилися без секретарів. “Опоблоківець” Олексієнко бідкається, що немає грошей на дорогу до Вінниці. Але мандат складати не хоче. За рік до президентських виборів депутати Вінницької облради найгірше відвідують сесії ради.

Опозиції у Вінницькій обласній раді не існує. Опозиційність у “Батьківщині” не перевищує і 2%. Крижанівський із БПП готовий подарувати свій мандат, але скласти повноваження не спішить.

Вінницька область вважається маркерною. Це політична батьківщина Президента і Прем’єра. Громадський рух ЧЕСНО другий рік поспіль фіксує один із найвищих відсотків кандидатів на відкликання в області, яка є кузнею кадрів для команди Президента.

Депутат, який пропустив понад 50% засідань сесій і/або комісій протягом календарного року, може бути відкликаний з ради і позбавлений мандату (ст. 37, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”). У законі немає поважних причин для пропусків засідань.

50% кандидатів на відкликання – представники “Солідарності”.

Партійна безвідповідальність найвища в БПП – 76%

Окрім кандидатів на відкликання, у Вінницькій обласній раді є прогульники. Це ті депутати, які пропустили від 25 до 50% засідань. Ось ті хто прогулював сесії.

​Також 24 депутати у 2017 прогуляли  25% і більше засідань комісій. Ось їх перелік.

Докладніше читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *