Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Мер Вінниці не хоче звітувати перед громадою

Мер Вінниці не хоче звітувати перед громадою

Сьогодні, 27 січня, відбулась перша у 2017 році сесія міської ради.

До початку засідання під стінами мерії пройшов невеликий мітинг, на якому громадяни вимагали від міського голови Сергія Моргунова відкритого звіту про свою діяльність у 2016 році, доступних тарифів та повернення острову «Кемпа» вінничанам. Проте, мер до них так і не вийшов.

Саме засідання розпочалось з привітань батьків, чиї діти, народились в першу добу року та на Різдво. Окрім того, депутати  та міський голова привітали мам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Державні нагороди вручили трьом вінничанкам.  

Згідно порядку денного, було розглянуто  29 питань, зокрема одним з рішень депутатами було внесено зміни до місцевої програми «Муніципальне житло, зміни щодо ставок окремих місцевих податків. Це пов’язано із підняттям державою мінімальної заробітної плати до 3200 грн. Основні зміни стосуються податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На засіданні сесії були присутні народні депутати від партії «Б ПП «Солідарність»  – Григорій Заболотний, Геннадій Ткачук, Сергій Кудлаєнко, Юрій Македон, Петро Юрчишин та Іван Мельничук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *