Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На асфальтуванні прибудинкових територій Вінниці заробили чотири приватні фірми

На асфальтуванні прибудинкових територій Вінниці заробили чотири приватні фірми

Понад сотню прибудинкових територій Вінниці було заасфальтовано за 2017 рік та з січень-вересень 2018. Ще три – по Грибоєдова, 3, Келецькій, 94 та О.Антонова, 48а – заплановано заасфальтувати до кінця поточного року. Таку інформацію у відповідь на запит Агенції надала Вінницька міська рада.

Згідно з її даними, роботи на всіх прибудинкових територіях виконували чотири приватні фірми: ТОВ «Віндор», ТОВ «Шляхбуд», ТОВ «Вінницяблагоустрій» та ТОВ «Енергоагроімпекс». Останнє, щоправда, заасфальтувало лише дві прибудинкові території: по Станіславського, 23 та Айвазовського, 25.

Вартість робіт на одному подвір`ї у середньому стартувала від приблизно 200 000 гривень. При цьому найбільша сума – у ТОВ «Шляхбуд»: понад 26 мільйонів гривень. На другому місці – ТОВ «Вінницяблагоустрій»: понад 16 мільйонів, на третьому – ТОВ «Віндор»: понад 6,7 мільйонів гривень, у ТОВ «Енергоагроімпекс» – трохи більше мільйона.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), ТОВ «Енергоагроімпекс» було зареєстроване у 2009 році, а його кінцевими бенефіціарами є Теплицька Тетяна Вікторівна та Авраменко Валерій Іванович. ПІБ останнього збігаються із ПІБ головного інженера МКП “УК “Господар Люкс” (колишнього ЖЕК-7).

За даними Clarity Project, починаючи з 2016 року ТОВ «Енергоагроімпекс» підписано 210 тендерних угод на загальну суму 94 675 125,53 гривень. З них 172 угоди на 47 452 032,14 гривень – із департаментом житлового господарства Вінницької міської ради.

Джерело: Youcontrol

Здобутки ТОВ «Вінниця Благоустрій» значно скоромніші, що можна пояснити молодшим віком фірми. Як повідомляла Агенція, це приватне підприємство, зареєстроване у лютому 2017 року, станом на травень 2018 мало 22 угоди із департаментом житлового господарства ВМР. До жовтня цифра збільшилася до 55.

Джерело: Youcontrol

Що стосується ТОВ «Шляхбуд», то ця фірма є одним із тендерних фаворитів Вінницької міської ради. Починаючи з 2016 року ТОВ «Шляхбуд» підписало 228 тендерних угод, з них 116 – із департаментом комунального господарства та благоустрою, 74 – із департаментом житлового господарства ВМР.

Джерело: Youcontrol

Із 83 контрактів загальною вартістю понад 127 мільйонів гривень, які за два останні роки уклало ТОВ «Віндор», 20 припало на департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, 19 – на управління житлово-комунального господарства Козятинської міської ради.

Джерело: Youcontrol

Співвласниками цієї компанії є Токар Таїса Миколаівна та Токар Олександр Володимирович, член Президії Вінницької Торгово-промислової палати. Вони ж є кінцевими бенефіціарами ТОВ «Вінницький асфальтобетонний завод», зареєстрованого, за даними ЄДР, у 2016 році зі статутним капіталом у 1000 гривень.

2 відкук про “На асфальтуванні прибудинкових територій Вінниці заробили чотири приватні фірми

  1. Ольга

    Зайдіть у двір будинку 39, що по вул Келецькій, де робився ремонт цього літа і подивіться на це асфальтування. Бордюри поробили , а середина проізжоі частини так і залишилась не ремонтованою, cірою і щербатою . За те розмітку для машин зробили за 200 000 наших грн….. сумно, що наша держава це дозволяє робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *