Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Управління Держпродспоживспілки Вінниччини дискваліфікувало половину учасників паливнового тендеру

Управління Держпродспоживспілки Вінниччини дискваліфікувало половину учасників паливнового тендеру

Договір на закупівлю бензину та дизельного пального по талонах уклало 10 квітня управління Держпродспоживспілки у Вінницькій області за підсумками тендерних торгів, що відбулися на початку березня, повідомляє портал державних закупівель Prozorro.

За даними джерела, очікувана вартість тендеру становила 2 000 000 гривень. Найменшу серед шести учасників суму в 1 299 780 гривень запропонувало ТОВ “ТК ТД ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ”. Трохи більше – 1 300 000 гривень – склала пропозиція ТОВ “ЛІВАЙН ТОРГ”. У свою чергу ТОВ “РЕСУРС ЕНЕРГО” готове було поставити товар за 1 302 100 гривень. Але усіх цих учасників було дискваліфіковано рішеннями тендерного комітету Управління, який визнав переможцем ТОВ “МАНГО-ГРУП”. Його остаточна пропозиція склала 1 473 780 гривень та була меншою за пропозиції решти двох учасників: ТОВ “Техойл НК” та ПП “ОККО КОНТРАКТ”.

За інформацією Youcontrol, ТОВ “МАНГО-ГРУП” було зареєстроване у Києві у грудні 2013 року. Основний вид його діяльності – роздрібна торгівля паливом у спеціалізованих магазинах. Серед інших 15 – оптова торгівля паливом, ресторани та послуги з постачання продуктів харчування.

У 2017 році ТОВ “МАНГО-ГРУП” заробило на державних тендерах 128 511 252 гривень, з початку 2018 – 58 044 293.

Єдиним власником засновником та власником фірми є Вячеслав Валерійович Кочмазов. Він же є засновником ще семи компаній, три з яких мають подібну до ТОВ “МАНГО-ГРУП” назву: ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ “МАНГО-ТРЕЙД”, ТОВ “МАНГО ТРЕЙД” та ТОВ “ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “МАНГО-ТРЕЙД”.

За інформацією інтернет-видання «Наші гроші», у липні 2014 році остання уклала договір із Державною прикордонною службою України на постачання палива на суму понад 23 мільйони гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *