Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На будинку по Соборній, 101 пов`язана із сином віце-прем`єра фірма заробить понад півмільйона гривень

На будинку по Соборній, 101 пов`язана із сином віце-прем`єра фірма заробить понад півмільйона гривень

520 152 гривні отримає з бюджету Вінниці ТОВ «Мікс Лайт» за проведення робіт із реконструкції мережі зовнішнього освітлення з оснащенням підсвічування будівлі №101, що на розі Соборної та площі Гагаріна. Замовником робіт виступив департамент міського господарства Вінницької міської ради.

Інформація про відповідну допорогову закупівлю з`явилась на Prozorro 29 жовтня, а 12 листопада було визначено переможця. За даними джерела, очікувана вартість тендеру становила 570 182 гривні, а «Мікс Лайт» був його єдиним учасником.

Як повідомляла Агенція раніше, у 2016 році внесок до статутного капіталу цієї фірми на суму 500 гривень зробив Дмитро Кістіон, син віце-прем`єр-міністра України Володимира Кістіона. Але наразі він у переліку засновників фірми, яка згадується у його декларації за 2017 рік, не значиться.

Також Агенція інформувала про оголошення тендерів на підсвітку Київського мосту, а також на закупівлю 800 метрів гірлянд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *