Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На будівництво мосту у мікрорайоні Сабарів у бюджеті Вінниці коштів немає

На будівництво мосту у мікрорайоні Сабарів у бюджеті Вінниці коштів немає

У відповідь на петицію вінничанина Вадима Преловського, який пропонує побудувати міст через Південний Буг, який з’єднає вулицю Скалецького та Старе місто, вінницька влада визнала, що враховуючи затори на вулицях міста, транспортні розв’язки з будівництвом мостів через річку Південний Буг є нагальною необхідністю.

Більше того, у мерії вкотре наголосили, що будівництво транспортних розв’язок з влаштуванням мостів через річку Південний Буг в мікрорайоні Сабарів з вулиці Скалецького та з вулиці Гонти – передбачено Генеральним планом розвитку міста.

Втім, коли саме розпочнуть будівництво мосту у мікрорайоні Сабарів, у мерії прогнозувати не беруться. Лише зазначають, що через обмеження фінансування можливість будівництва мостів може бути розглянута за результатом надходження коштів до місцевого бюджету.

Інша ситуація із будівництвом мосту через залізничні колії, що з’єднає два великих мікрорайони – Замостя і Тяжилів.

Наприкінці жовтня вінницькі депутати проголосували за розроблення детального плану території “Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка”. Півкілометровий підвісний вантовий міст планують побудувати від вулиці Академіка Янгеля до вулиці Ватутіна. Мостова споруда має розвантажити одну з найпроблемніших магістралей у місті – вулиці Брацлавська-Лебединського-Немирівське шосе.

Петицію Вадима Преловського підтримали 447 вінничан. Ознайомитись із текстом ініціативи та відповіддю до неї можна за посиланням https://e-dem.in.ua/vinnytsia/Petition/View/1282.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *