Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На офіційному сайті Вінницької міськради з’явилися звіти про роботу депутатів

На офіційному сайті Вінницької міськради з’явилися звіти про роботу депутатів

На початку грудня 2016 року центр громадського контролю «ДІЙ! Вінниця»  намагався проаналізувати роботу вінницьких депутатів за рік, що минув з моменту їх обрання. На той момент На офіційному сайті Вінницької міської ради у рубриці «Депутати вінницької міської ради 7-го скликання» вдалося знайти  лише один документ з назвою «Звіт  депутата про свою діяльність» у депутата Алли Власюк. Тому довелося відслідковувати, що знає про рік роботи вінницьких депутатів у 2016 році найпопулярніша пошукова система Гугл.

Нещодавно у рубриці «Депутати вінницької міської ради 7-го скликання»  відбулися приємні доповнення. Тепер тут можна знайти звіти про роботу більшості депутатів та їхні контактні телефони. Але як стверджують журналісти сайту “20хвилин“, хоча Вінницькі депутати й оприлюднили свої мобільні номери, деякі з них «ліві»

Поки що не оприлюднили свої звіти на офіційному сайті  наступні депутати: партія «Свобода»  Базелюк Володимир Васильович, Кондратюк Людмила Миколаївна, Мартинюк Віктор Миколайович, Паненко Василь Васильович, Семененко Олександр Леонідович, Уманець Дмитро Андрійович; «Європейська стратегія»: Бессолов Степан Андрійович; Об’єднання «Самопоміч» – Зєрщиков Олександр Володимирович, Колісник Олександр Володимирович, Максименко Юрій Володимирович, Околіта Володимир Олександрович, Ткаченко Олег Петрович; «Батьківщина» – Давиденко Ганна Віталіївна, Іорданов Юрій Іванович, ​Кудіяров Вадим Ігорович, Ткачук Григорій Стахович, та «Опозиційний блок» – Лепей Михайло Васильович,  Лепей Олена Володимирiвна,  Мазуренко Денис Анатолійович. Загалом, 20 депутатів із 54.

Нагадаємо, що чинним законодавством передбачено обов’язок депутатів місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, звітувати про свою роботу перед виборцями. Правда, дана норма чітко не визначає строку та форми звітування депутатів. Практика, свідчить про те, що раніше  депутати Вінницької міської ради звітували по різному. Одні оприлюднювали  звіти у засобах масової інформації, інші – на відкритій зустрічі з громадянами, але більшість обранців взагалі ніколи і ні перед ким не звітувала.…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *