Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На ремонт ділянки під велопарковку біля Вінницької міськради виконком готовий виділити понад мільйон гривень

На ремонт ділянки під велопарковку біля Вінницької міськради виконком готовий виділити понад мільйон гривень

Тендер за процедурою допорогових закупівель на «капітальний ремонт зеленої зони земельної ділянки біля адміністративної будівлі по вул. Соборна, 59 в м. Вінниця для влаштування велопарковки» оголосив виконком міської ради.

Відповідне оголошення з`явилося на порталі державних закупівель Prozorro четвертого липня. Згідно з ним, на роботи виділяється 1 055 591 гривень. Ця сума може бути зменшена під час торгів, які мають відбутися після 13 липня – саме ця дата визначена кінцевим строком подання тендерних пропозицій.

Роботи на ділянці площею 131 кв.м. мають бути завешені до першого жовтня. А який вигляд матиме сама велопарковка, можна побачити тут.

Як повідомляла раніше Агенція, у травні 2018 року виконком Вінницької міської ради оголосив тендер на облаштування душової кімнати в адміністративній будівлі по Соборній, 59. Нею користуватимуться чиновники міської ради, які діставатимуться до роботи на велосипедах.

Один відгук про “На ремонт ділянки під велопарковку біля Вінницької міськради виконком готовий виділити понад мільйон гривень

  1. Микита

    Нехай будують. Я особисто замовляю незалежну експертизу вартості робіт і за власні кошти доведу, що на будівництві вкрали половину!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *