Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На ремонті «Олімпа» зекономлять 60 000 гривень. А могли б більше…

На ремонті «Олімпа» зекономлять 60 000 гривень. А могли б більше…

Тендер на ремонт підліткового клубу «Олімп» (вул. Космонавтів, 58) виграло ТОВ «Енергоагроімпекс». Договір на виконання робіт між фірмою та замовником, комунальним закладом “Центр підліткових клубів за місцем проживання”, було укладено 21.10.2016, повідомляє Prozorro.
За інформацією порталу, очікувана вартість робіт становила 883 319 гривень. Але у ході аукціону суму було знижено до 825 000 гривень. Cаме стільки запропонував переможець тендеру – ТОВ «Енергоагроімпекс». Конкуренцію йому склали три компанії – ТОВ ЖК-Гарант, ПП Техпробуд та ПП Арка-ПТФ. Перші дві запропонували менші, ніж «Енергоагроімпекс», суми: 599 900 та 600 000 гривень відповідно. Але їхні пропозиції було відхилено. Таким чином, переможцем тендеру було визнано ТОВ «Енергоагроімпекс», який має завершити капремонт клубу до кінця поточного року.

propozitsiyi-i-peremozhets

Як повідомляють Zакупівлі, загалом із початку року ТОВ «Енергоагроімпекс» уклав шість угод на виконання робіт на загальну суму 3,17 мільйонів гривень. У чотирьох випадках замовником виступав департамент житлового господарства Вінницької міської ради, в одному – Стрижавська селищна рада.

energoagroimpeks-6

За інформацією Youcontrol, ТОВ «Енергоагроімпекс» було засновано у грудні 1993 року, і його статутний капітал дорівнюється 9 000 гривень. Засновники фірми – Валерій Іванович Авраменко та Тетяна Вікторівна Теплицька. Адреса – вул. Стрілецька, 18 у Вінниці.
У період з 2009 по 2015 рік ТОВ «Енергоагроімпекс» був учасником 43 судових справ. Остання з них датується 28.12.2015. Постановою Вінницького міського суду бухгатлер ТОВ «Енергоагроімпекс» була визнана винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП. На неї було накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в дохід держави у розмірі 85 гривень. Також із неї було стягнуто на користь держави 243 гривні 60 копійок судового збору. «…головний бухгалтер зазначеного товариства ОСОБА_1 допустила ведення податкового обліку з порушенням встановленого порядку, а саме: було занижено податок на додану вартість в сумі 6673 гривні за жовтень 2014 року», – йдеться у тексті постанови суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *