Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На реставрації історичної будівлі по Грушевського, 2 у Вінниці область зекономить понад три мільйони гривень

На реставрації історичної будівлі по Грушевського, 2 у Вінниці область зекономить понад три мільйони гривень

Три приватні фірми змагалися за право реставрувати пам`ятку архітектури 1912 року, яка розташована по вулиці Грушевського, 2 у Вінниці, повідомляє Prozorro.

Роботи по об’єкту: «Реставрація пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення 1912 р. охор. №213-М по вул. Грушевського, 2 в м. Вінниці» замовив тендер Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації, а його очікувана вартість становила 11 708 691 гривень.

Але у ході торгів цю суму вдалося знизити до 7 990 000 гривень. Саме такою була остаточна пропозиція ТОВ “Будівельна компанія СТАМ”, якого тендерний комітет визнав переможцем після того, як відхилив пропозицію його найближчого суперника.

Ним була фірма «Сфера» – приватне багатопрофільне підприємство. Як повідомляло Агентство раніше, ця компанія на проспекті Космонавтів у Вінниці встановила лавочки за ціною дивана «під антикваріат». Пропозиція «Сфери» під час тендеру склала 7 999 000 гривень.

Найбільше запропонувало ТОВ «МП Юлія», яке – також невдало – брало участь у тендері на ремонт покрівлі житлового будинку по Оводова, 13. Його остаточна пропозиція склала 8 540 000 гривень.

Таким чином, за підсумками тендеру обласний бюджет зекономить 3 709 691 гривню.

Що стосується переможця, то, за інформацією Youcontrol, ТОВ “Будівельна компанія СТАМ” було зареєстроване у 2013 році. Основний вид його діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель, а загалом їх нараховується 12.

У 2015 році фірма отримало держзамовлень на 493 041 гривню, а з початку 2018 – вже 44 171 70.

Засновник і керівник ТОВ “Будівельна компанія СТАМ” – Стаднійчук Микола Степанович. Він же – засновник та керівник ПП «Стам», зареєстрованого у 2001 році. Його ж ПІБ зустрічаються у переліку кінцевих бенефіціарів ПП «ТП-5», яке спеціалізується на передачі електроенергії і було зареєстроване у 2017 році.

У 2016 році пана Стаднійчука було нагроджено Почесною грамотою облдержадміністрації
та обласної Ради та з нагоди Дня будівельника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *