Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На тендерах Вінницької транспортної компанії четвертий рік поспіль заробляє київське ТОВ

На тендерах Вінницької транспортної компанії четвертий рік поспіль заробляє київське ТОВ

Аукціон із закупівлі запасних частин для автобусів ЛАЗ 183Д та Богдан 710, замовником яких виступила Вінницька транспортна компанія, виграло ТОВ «Тривіум Коммершіал». Тендер відбувся п`ятого березня і був вже другим, під час якого мали визначити постачальника запчастин із очіуваною вартістю 1 950 000 гривень. Перший, запланований на 12 лютого, не відбувся: тендерний комітет відхилив пропозиції обох учасників, одним із яких було все те ж ТОВ «Тривіум Коммершіал», іншим – ДП «Автотрейдінг-Вінниця».

У другий раз ТОВці пощастило: новий суперник, точніше, суперниця, ФОП Беленцова Наталія Юріївна назвала фінальну ціну в 1 939 093 гривень, у той час як остаточна пропозиція ТОВ «Тривіум Коммершіал» склала 1 920 823. Таким чином, перемога цієї фірми забезпечила економію бюджетних коштів у розмірі 29 177 гривень, тобто трохи менше 1,5%.

За інформацією Youcontrol, ТОВ «Тривіум Коммершіал» зареєстроване у Києві у 2007 році та має сім КВЕДів, основний з яких – Неспеціалізована оптова торгівля. Серед інших – оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів, надання послуг перевезення речей (переїзду), а також надання інших інформаційних послуг.

Починаючи з 2016 року фірма уклала тендерних угод на загальну суму понад 3 000 000 гривень. Замовником усіх цих тендерів виступила Вінницька транспортна компанія.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *