Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На тендері з ремонту турнікетів за понад 900 000 гривень бюджет Вінниці зекономив менше одного відсотка

На тендері з ремонту турнікетів за понад 900 000 гривень бюджет Вінниці зекономив менше одного відсотка

8 676 гривень 38 копійок. Такої економії вдалося досягти у ході допорогових тендерних закупівель на проведення ремонту турнікетної огорожі, які провів департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. За даними Prozorro, при очікуваній вартості 908 676,38 гривень пропозиція єдиного учасника тендеру – ФОПа Хитрого Олександра Васильовича – склала рівно 900 000.

Як повідомили у Вінницькій міській раді, роботи з капітального ремонту турнікетного огородження попередньо заплановані по вулицях Князів Коріатовичів 129-135 та Соборній, а також на перехрестях Хмельницького шосе та вулиці Генерала Арабея, вулиць Некрасова та Стрілецької та проспекту Коцюбинського та вулиці Некрасова. Роботи мають завершитися до 31.12.2019.

За інформацією Youcontrol, Хитрий Олександр Васильович зареєструвався фізичною особою-підприємцем у жовтні 2016 року. Його основний КВЕД – оброблення металів та нанесення покриття на метали. Серед решти 20 – виробництво меблів, прокат товарів для спорту і відпочинку, функціонування атракціонів і тематичних парків, діяльність із підтримання театральних і концертних заходів, роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами і напоями, рекламні агентства, виробництво ігор та іграшок.

У 2017 та 2018 роках ФОП Хитрий Олександр Васильович уклав із департаментом комунального господарства і благоустрою по одній тендерній угоді на капітальний ремонт турнікетного огородження вартістю відповідно 746 728 та 1 400 000 гривень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *