Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На закупівлі медичного та ветеринарного обладнання Вінницязеленбуд зекономив 82 гривні

На закупівлі медичного та ветеринарного обладнання Вінницязеленбуд зекономив 82 гривні

Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, тобто портативну ультразвукову діагностичну систему, придбало комунальне підприємство «Вінницязеленбуд», зекономивши завдяки аукціонній процедурі цілих 82 гривні, повідомляє портал державних закупівель Prozorro.

За інформацією джерела, у тендері взяли участь два приватних підприємці – Жлобницький Володимир Анатолійович та Романова Наталія Миколаївна. Очікувана вартість закупівель становила 123 782 гривні, і cаме стільки запропонувала ФОП Романова. Але її пропозицію було відхилено на підставі відсутності інформації. Перелік відомостей, які не отримав тендерний комітет, складається з 12 пунктів.

Тож переможцем аукціону було визнано пана Жлобницького, пропозиція якого склала 123 700 гривень.

Згідно даних Youcontrol, Жлобницький Володимир Анатолійович був зареєстрований приватним підприємцем у 2010 році і основним видом його діяльності за КВЕД є роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах. Як свідчить джерело, це перший і поки що єдиний тендер, який підприємець виграв у поточному році.

Що стосується його конкурентки, то вона веде підприємницьку діяльність із 2007 року. Основний вид діяльності  – оптова торгівля фармацевтичними товарами, інші – оптова торгівля одягом і взуттям, оптова торгівля іншими товарами господарського призначення, неспеціалізована оптова торгівля та роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах.

У період з грудня 2016 року ФОП Романова Наталія Миколаївна перемогла в 11 тендерах, заробивши таким чином 428 873 гривень, повідомляє Clarity Project.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *